Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Yapı Kredi Dış Ticaret Finansmanında 5. Kez Türkiye’nin En İyisi Seçildi

Yapı Kredi bankası, Dış Ticaret Finansmanı Müşteri Araştırması 2019’a göre beşinci kez Türkiye’nin en iyi bankası unvanını almaya hak kazandı.
Yapı Kredi Dış Ticaret Finansmanında 5. Kez Türkiye’nin En İyisi Seçildi

Avrupa’nın önde gelen bankacılık ve finans dergilerinden Euromoney, Dış Ticaret Finansmanı Müşteri Araştırması 2019 sonuçlarını açıkladı. Buna göre Yapı Kredi, bu alanda beşinci kez Türkiye’nin en iyi bankası seçildi. Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Erhan Adalı, Euromoney’nin araştırmasında üst üste beşinci defa dış ticaret finansmanında Türkiye’nin en iyi bankası seçilmelerinden dolayı çok mutlu olduklarını belirtti.

Yapı Kredi, 2015 yılından bu yana dış ticaret finansmanı alanında Türkiye’nin en iyi bankası seçiliyor.

Bankanın Genel Müdür Yardımcısı Erhan Adalı, deneyimli kadroları sayesinde, 2019 yılında da müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçladıklarını söyledi. Kurumsal ve ticari bankacılık ile KOBİ bankacılığı alanlarında, müşterilerine çözüm önerileri sunduklarını ve finansman kaynağı sağladıklarını dile getiren Adalı; banka kaynaklı TL/YP krediler, akreditif, harici garanti ve benzeri geleneksel dış ticaret ürünlerinin yanı sıra forfaiting, ihracat faktoringi gibi imkanlar da sunduklarını anlattı.

Bunların yanında Türk Eximbank İhracat Kredi Programları ile Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası finansman kaynaklarını da müşterilerin kullanımına sunduklarını ekledi.

Adalı, Yapı Kredi müşterilerini Euler Hermes, SACE, EKF gibi geleneksel ihracat kredi kuruluşlarının desteği ile bir araya getirdiklerini anlattı.

Japon Exim, Kore Exim, Tayvan Exim gibi ülke kredisi kuruluşları ile çerçeve anlaşması veya projeye özel anlaşmalar gerçekleştirdiklerini ifade eden Erhan Adalı, ihtiyaçlar doğrultusunda Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD), International Finance Corporation (IFC) veya Avrupa Yatırım Bankası (EIB) tarafından sağlanan fonlardan da yararlanabilmeleri için imkan tanıdıklarını aktardı.

Dış ticaret işlemlerinin dijital bankacılık hizmeti ile birleştirerek çok daha faydalı çalışmaları hayata geçireceklerini, müşterilerin hayatlarını kolaylaştırmak adına bankanın yurt dışındaki geniş muhabir ağı ile özel çözümler sunduklarını sözlerine ekledi.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Bankalar kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum