Yatırım yapmaya başla!

Söz ve Müziği Yapay Zekaya Ait Dünyanın İlk Albümü Çıktı!Bir anda hayatımıza adapte olan ve hızla gelişmeye devam eden yapay zekanın ürkütücü derecede sınır tanımayan gelişimi hızla devam ediyor. Git gide daha da yetenekli hale gelen yapay zeka ürünü bir albüm ortaya çıktı.

Taryn Southern’in yeni albümündeki ilk şarkısı olan “Break Free”, Amper adındaki bir yapay zeka tarafından yazılıp bestelendi. Aslında Southern’in yeni albümündeki bütün parçalarının aldında Amper’in imzası bulunuyor.

YouTube kanalında 450 bin takipçiye sahip olan ve 500 milyondan fazla görüntülenme sayısına sahip olan Taryn, aslında müzik ve eğlence dünyasına pek de yabancı değil. Aslında kıyamet filmlerinden Dünya İstilası: Los Angeles Savaşı filminde de küçük bir role sahip olan Taryn Southern, Amper’in de dünya çapında tanınır hale gelmesini sağladı.

Müzisyen bir yapay zeka olan Amper, sektörde profesyonel olan isimler ve teknoloji uzmanları tarafından geliştirildi. Eksiksiz bir müzik albümü üreten ilk yapay zeka unvanına sahip olan Amper, 21 Ağustos’tan itibaren satışa sunulan bu albümüne “I Am AI” adını verdi.

In the Dark ve Rare Fish gibi filmlerin müziklerini yapan, film bestecisi Drew Silverstein da Amper’in oluşumuna katkıda bulunan isimlerden biri oldu. Genellikle yapay zeka tarafından meydana getirilen ürünlerin, insanlar tarafından yeniden yorumlandığını belirten Drew Silverstein, bu durumun Amper için tamamıyla farklı olduğunun altını çiziyor.

Çünkü Amper, akor yapılarından enstrümantasyona kadar bütün işleri kendisi yürütebiliyor. Peki, Amper tarafından meydana getirilen Break Free şarkısını sizler de beğendiniz mi?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum