Yatırım yapmaya başla!

Yabancı Siyasilerin Ağır Protesto ve Saldırıya Uğrama Anı GörüntüleriSiyasetin içinde olan insanların, normal insanlardan daha farklı bir yaşam tarzına sahip olduğunu söyleyebiliriz. Ülkelerin yönetim şekillerine ve yol haritalarına yol veren siyasetçiler, büyük kitlelerin ilgi odağı olmaktadır.

Özellikle devlet başkanlarını bu durumdan en çok nasibini alan insanlar olarak gösterebiliriz. Ülkelerin politikalarına ve yönetimleri bünyesinde olan hemen her şeye yön veren bu kişiler, kimi insanlar tarafından sevilirken kimileri tarafından ise yoğun protestolara maruz kalmaktadır.

Görüntülerde 10 ülkenin devlet başkanının ağır protesto ve saldırılara uğradığı anlara tanık oluyorsunuz. Bu protestolardan bazıları uzun süre dünya gündemini meşgul etmiştir. İzlediğiniz görüntülerde çok yoğun güvenlik önlemleri altında korunmalarına rağmen, siyasetçiler protestoların hedefi olmaktan kurtulamıyorlar.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum