Yatırım yapmaya başla!

Yabancı Toprakların Milli Takımlarında Oynamış 10 Devşirme FutbolcuBilindiği üzere Futbol, Dünya’nın hemen her yerinde büyük ilgi gören sporların başında gelmektedir. Pek çok ülke kendi her yıl kendi altyapısından çok sayıda futbolcu çıkarmaktadır. Ya da bazı futbolcular kendi ülkeleri dışındaki altyapılarda futbol hayatına yön vermektedir.

Bazı futbolcular aslen doğduğu ülkeden farklı olarak başka ülkelerin milli takımlarında forma giymekte ve o ülkenin ulusal takımı ile anılmaktadır. Videoda doğduğu ve vatandaşı olduğu ülkeden farklı bir ülkede futbol hayatına başlamış ve o ülkenin sembolü olmuş 10 devşirme futbolcuya tanık oluyorsunuz.

Futbolun evrensel bir hal alması, farklı milletlere ait oyuncuların başka milli takımlarda forma giymesini mümkün kılıyor. Başka Almanya ve Fransa olmak üzere pek çok ülkenin milli takımlarında çok sayıda devşirme oyuncuya rastlamak mümkün olmaktadır. Dünya’da çok sayıda futbolcu, vatandaşı olmadığı halde altyapısında yetiştiği ya da orada uzun süre futbol hayatını geçirdiği için farklı milli takımlarda oynamıştır.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum