Paylaşım

Çinli Teknoloji Devi Xiaomi 8. Yaşını Kutluyor!

 

Geçtiğimiz günlerde Xiaomi Mi Mix 2S modelinin dünya lansmanındaki Türk lirası ve Atatürk detayı ile ülkemizde yankı uyandıran Çinli Xiaomi, bugün 8. yaşını kutluyor. 6 Nisan 2010’da Pekin’de kurulan ve dünyanın en büyük akıllı telefon üreticilerinden biri olan Xiaomi, geride bırakılan yılların ve bugünkü başarısının keyfini çıkartıyor.

Zira Xiaomi bugün 20 bin üzerinde çalışanı ve pazarda giderek artırdığı payıyla adeta düşman çatlatıyor. Zaten Çin’in Apple’ı olarak da tanınan Xiaomi 100 milyar yuan hedefine 2017 bitmeden ulaşmasıyla da yükselişini gözler önüne seriyor. Tam da bu noktada; Xiaomi’nin 8. yıl dönümü onuruna hazırlanan “mutlu yıllar” şarkısının epey dikkat çektiğini söyleyebiliriz.

Mi hayranlarından Xiaomi’ye ithaf edilen şarkıda farklı dillerde “mutlu yıllar” naraları atılıyor ve “ilk global mutlu yıllar şarkımız” sözleri kullanılıyor. İlaveten Mi’nin; söz konusu videoyu Twitter hesabından da “bütün hayranlarımızı seviyoruz” ifadesiyle paylaştığı görülüyor. Ne diyelim, biz de diğerleri gibi Xiaomi’ye mutlu ve başarılı yıllar diliyoruz…

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur