Yatırım yapmaya başla!

X-Tomi’den Çok Havalı Suzuki Vitara Sport ve Pick-up Yorumu!

Firmaların bile bazen düşünmeyeci otomobil tiplerini yapmakla kendini görevli hisseden X-Tomi, Suzuki Vitara'dan sağlam duruşlar çıkarmış!
X-Tomi’den Çok Havalı Suzuki Vitara Sport ve Pick-up Yorumu!

En farklı otomobil tasarımları denildiği an ilk akla gelen X-Tomi, yine kendi dilinde bir aracı yorumlamış. Biraz geriye doğru gittiğimizde X-Tomi, evrenin en ihtişamlı SUV’u Rolls Royce Cullinan‘dan tutunda ucuz 4×4 modeli Lada Niva’ya kadar her türlü araca en farklı tasarımları uyguladı.

Bunların bazılarını sıfırdan yaparken, bazılarını ise şirketlerin düşündüğü seriye göre uyarladı. Mesela Toyota, Auris’in GRMN versiyonunu düşünüyorsa, daha çıkmadan X-Tomi anında en gerçek haliyle bizlere sunabiliyor. Dijital tasarımlarda rakipsiz olan X-Tomi’nin şimdi de Suzuki’ye yaptıklarına bakalım.

Macar Tasarımcı Vitara’ya Karizmatik Ögeler Katmış

Macar Tasarımcı Vitara'ya Karizmatik Ögeler KatmışSuzuki Vitara’nın Sport versiyonu gerçekçi duruyor. Baktığımızda aracın her noktası olabilecek parçalardan düşünülmüş. Normalde de sade ve gösterişsiz bir stile sahip olan Vitara’nın tamponu Audi RS SUV tarzlarında çizilmesi oldukça iyi olmuş.

Petek tipi ızgara, alt kısımda oval hava girişi ve en etkileyicisi ise sis farının olduğu bölgenin çıkıntılı durarak aracı normalden daha iri gösterilmesi olmuş.

Sarı renkle boyanan kaportasına karşı tavan kısmı siyah tutulmuş. Bu da zaten gerçeğinin renk opsiyonlarında müşterilere sunuluyor.

X-Tomi Her Zaman ki Gibi Uç Nokta Çizimlerini Vitara’ya da Uygulamış

X-Tomi Her Zaman ki Gibi Uç Nokta Çizimlerini Vitara'ya da UygulamışAynı arka planda iki tip çizimle kaleme alan tasarımcı, çok sevdiği pick-up kasa tipini Vitara‘yı biraz keserek tasarlamış. Bu sefer tampon kısımları normale çekilerek biraz daha ticari düşünülmüş. VW Amarok veya Toyota Hilux gibi lider kamyonet modellerinde görmediğimiz dış kombin renk uygulaması artık Vitara için var!

Firmaya resmen bu aracı yapması gerektiğini vurgulayan özel modele, kasa tipine göre hafif ölçekli kamyonet diyebiliriz.

X-Tomi’nin pick-up haricindeki Sport Vitara’sı çok güzel ve Japon markanın düşünmesi gerektiği bir fikir de diyebiliriz. Şimdi yapmamız gereken ise Macar tasarımcının hangi arabayı neye çevireceğini beklemek olacak!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum