Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

World War Z’nin Son Oynanış Videosu ile Yeni Bilgiler Gün Yüzüne ÇıktıWorld War Z’nin Son Oynanış Videosu ile Yeni Bilgiler Gün Yüzüne Çıktı

Önümüzdeki döneme dair en merak edilen oyunlardan birisi olarak kuşkusuz World War Z’yi gösterebiliriz. 2013 yılında gösterime giren ve başrolünde Brad Pitt’in yer aldığı zombi temalı film, Focus Home Interactive tarafından oyun dünyasında yer almaya hazırlanıyor. Oyuna dair geliştirici firmadan yeni bir oynanış videosu paylaşıldı. Yeni videoda oyuna dair pek çok bilinmezin aydınlandığını görüyoruz.

Zombi temalı yapımın oynanış tarzına dair yeni işaretleri görebiliyoruz. Oyunda dört farklı bölüm yer alıyor. Bu bölümler New York, Moskova, Tokyo ve Kudüs olurken, oyuna girecekler kendi sınıflarını ve silahlarını seçecekler. Pek çok farklı sınıfa oyunda yer verilirken, hayatta kalma mücadelesinin konu alındığı bir hikaye sunulmuş.

Left 4 Dead serilerini oynayanlar hatırlayacaktır, 4 kişinin hayatta kalmak için zombilerle mücadele ediyor. World War Z de yine aynı oyun moduna sahip. Ancak bunun yanında oyuncuların birbirleri ile kozlarını paylaşabileceği farklı bir moda da yer verilmiş. Saber Interactive tarafından geliştirilen oyun 16 Nisan tarihinde satışa çıkacak. Çok oyuncu ve tek oyuncu modların olacağı zombi temalı oyun, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında oynanabilecek.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur