Yatırım yapmaya başla!

Winklevoss İkizleri NYSE Teknoloji Yöneticisini Gemini’de İşe Aldı

Winklevoss İkizleri, Gemini isimli kripto para borsalarını geliştirmek ve işleri büyütmek için önemli bir ismi işe aldılar. İşte detaylar;
Winklevoss İkizleri NYSE Teknoloji Yöneticisini Gemini’de İşe Aldı

Önce Facebook daha sonra bitcoin ile isimlerini sıklıkla duyduğumuz Winklevoss ikizleri, kripto para piyasasında Gemini ile varlıklarını güçlendiriyor. İkizler, bitcoinin altın 2.0 olduğunu düşünmeye devam ediyor ve zaman içerisinde trilyon dolarlık bir varlık haline geleceğine inanıyorlar. Gemini ismiyle kurdukları kripto para borsasını iyi büyütme konusunda adımlar atmaya devam ediyorlar.

İkizler son adım olarak, New York Menkul Kıymetler Borsası’ndan Robert Cornish‘i baş teknoloji sorumlusu olarak işe aldılar.

Winklevoss İkizleri Robert Cornish'i İşe Aldı

NYSE’nin dünyanın en büyük borsası olması ve profesyonel yatırımcılara hizmet veren bir uzmanını bünyelerine katması, ikizlerin şirketi Gemini için oldukça büyük bir adım oldu. NYSE’de Bilişim Kurulu Başkanı olan Cornish, Gemini’nin kripto para platformunun geliştirilmesinde oldukça önemli bir role sahip olacak.

Gemini şu an bitcoin, bitcoin cash, ether, zcash gibi kripto paraları destekliyor. Yakın zamanda ise litecoini bünyesine katması bekleniyor.

Cornish Gemini'yi Geliştirecek

Gemini’nin CEO’su olan Tyler Winklevoss tarafından yapılan açıklamaya göre; Cornish, Gemini müşterilerine en iyi platform deneyimini sunmak, devamlılığı sağlamak ve kripto para sektörü için mükemmellik standartlarını belirlemek için aktif rol oynayacak. Tyler, “Rob yüksek performanslı mühendislik ekipleri, borsa ve eşleme motoru mimarisindeki uzmanlığı ve hem güvenli hem de esnek olan yüksek verimli platformları yönetme yetenekleri ile dünya çapında tanınıyor,” diyerek düşüncelerini ifade etti.

Gemini Başkanı Cameron Winklevoss ise Cornish’in kripto para platformlarını oluşturma konusunda yardımcı olacağını dile getirdi.

Gemini Büyümeye Devam Ediyor

Kripto para piyasasının 2017 Aralık ayında görülen zirvenin yüzde 60 altına inmesine rağmen Winklevoss İkizleri, ümitlerini kaybetmiş değiller. Hatta durumun daha da iyiye gideceğini, zamanla trilyon dolarlık değerlerin oluşacağını öngörüyorlar. Boğa eğilimlerini kaybetmeyen ikizler, her varlığın ayı dönemini geçirdiğini de söylüyorlar. Tezlerinin ve inançlarının her zaman aynı kaldığını belirten ikizler, hedeflerine doğrultusunda ilerliyorlar.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum