Yatırım yapmaya başla!

Windows 10 Your Phone Uygulamasında Bildirimler Yanıtlanabilecek

Popüler masaüstü işletim sistemi Windows 10’da Your Phone uygulamasından gelen bildirimler kolay bir şekilde yanıtlanabilecek.
Windows 10 Your Phone Uygulamasında Bildirimler Yanıtlanabilecek

Microsoft’un sürekli geliştirmeye devam ettiği Windows 10 için yeni özellikler sunulmaya devam ediyor. Çıktığı ilk günden bu yana büyük bir değişim yaşayan işletim sistemi akıllı telefonlar ile daha senkronize hale geliyor. Yazılım devi daha önce Windows 10 için Your Phone uygulamasını geliştirmiş ve kendi mağazası üzerinden yayınlamıştı. Uygulama akıllı telefonların Windows 10 üzerinden daha etkin bir şekilde yönetilmesini sağlayan bir arayüz olarak görev yapıyor.

Uygulama geliştireli kısa bir süre olmasından dolayı tam anlamıyla yüksek bir kullanım deneyimine sahip değil. Ancak Microsoft yayınladığı güncellemeler ile Your Phone için yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Son olarak uygulamaya gelen bildirimlere aynı panel üzerinden yanıtlama özelliği geliştirildiği öğrenildi.

Your Phone’a Kullanıcı Dostlu Özellik

Your Phone’a Kullanıcı Dostlu Özellik

Your Phone uygulaması telefon ile uzun süreli işleri olan kullanıcılar için oldukça yararlı bir araç olarak karşımıza çıkıyor. Bilgisayar başında uzun süre geçiren ve telefondan işlem yapmaları gereken kullanıcılar için Your Phone bağlayıcı bir arayüz olarak karşımıza çıkıyor. Telefona gelen bildirimler bu arayüz yardımıyla PC üzerinden kullanıcıya gösteriliyor. Telefona gelen mesajları buradan yanıtlamak mümkün oluyor aslında.

Ancak zayıf bir kullanım deneyimine sahipti. Gelecek güncelleme ile Bildirimler bölümünden gelen mesajları aynı panel üzerinden yanıtlamak mümkün olacak. Bu sayede kullanıcılar bilgisayar üzerinden telefonu daha etkin bir şekilde kontrol edebilir duruma gelecek. Bununla beraber gelecek güncelleme ile Your Phone’da daha önceden ortaya çıkan hataların düzeltildiği belirtiliyor.

Windows Insider Kullanıcılarına Sunuldu

Windows Insider Kullanıcılarına Sunuldu

Microsoft’un geliştirmekte olduğu pek çok özellik ilk olarak Windows Insider kullanıcılarına sunuluyor. Buradaki test aşaması sonrası geri bildirimler ile beraber geliştirilen araçlar çok daha fonksiyonel hale getiriliyor. Your Phone için bildirim üzerinden yanıtlama özelliği şu an için Windows Insider kullanıcılarına sunulmuş durumda. Dolayısıyla güncellemenin kısa süre içerisinde kararlı sürüm için yayınlanacağını söyleyebiliriz.

Gelecek özellikler arasında Your Phone uygulamasının telefonun şarj seviyesi ve ekrandaki arka plan gibi görüntüleri göstermesi yer alıyor. Gelişmeler gösteriyor ki önümüzdeki süreçte Microsoft, Your Phone uygulamasına yeni özellikler kazandırmaya devam edecek.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum