Yatırım yapmaya başla!

Bir Döneme Damgasını Vurmuş Winamp Yeni Sürümüyle Kullanıma Sunuluyor!

Geçmiş dönemde fırtına gibi esen ve dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan müzik oynatıcısı Winamp, yeniden hayat buluyor.
Bir Döneme Damgasını Vurmuş Winamp Yeni Sürümüyle Kullanıma Sunuluyor!

Hafızamızı geçmiş yıllara doğru götürdüğümüzde, müzik oynatıcısı olarak akla ilk gelen program hiç kuşkusuz Winamp olacaktır. Hemen her bilgisayarda yüklü olarak görebileceğimiz Winamp, dünya genelinde oldukça yaygın hale gelmiştir. İlk sürümü 1997 yılında yayınlanan ve 2013 yılına kadar güncellenen uygulamanın geliştirilmesi daha sonra durdurulmuştu.

Şirketin hisseleri 2014 yılında Radionomy tarafından satın alınmıştı. Hisseleri satın alan şirket efsane programı yeniden geliştireceğinin haberini verdi. 5 yıllık derin bir sessizliğe gömülen müzik oynatıcısı önümüzdeki günlerde yeniden karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Winamp Küllerinden Doğuyor

Winamp Küllerinden Doğuyor

Radionomy tarafından yeniden geliştirileceği açıklanan Winamp’ın tabiri caizse küllerinden doğduğunu söyleyebiliriz. Yeni sürümü geliştirilen ve Winamp 5.8 adıyla çıkacak olan yazılımın beta sürümü sızdırıldı. Yeni sürümün yepyeni yüzü ve özellikler ile geldiği görülüyor.

Windows 10 ile uyumlu çalışacak yeni Winamp’ın geçmiş sürümlerde olduğu gibi Pro sürümünün olmayacağı belirtildi. Dolayısıyla yeni Winamp’ın tamamen ücretsiz olarak kullanıma sunulacağını söyleyebiliriz. Yeni sürüm Winamp’ın sızdırılan özelliklerine pek çok yenilik göze çarpıyor.

Winamp’a Gelen Yeni Özellikler

Winamp’a Gelen Yeni Özellikler

5 yıllık derin sessizlikten sonra sahnelere geri dönen Winamp’ın yeni özellikler ile gelmemesi düşünülemezdi. Kullanıcı arayüzünde önemli geliştirmelerin olduğu programda, dikkat çeken özellikler yer alıyor.

Yeni özellikler arasında video eklentisini devre dışı bırakma, videoları otomatik tam ekran çalıştırma özelliği, Windows 8.1 ve Windows 10 uyumluluğu, kullanıcı arayüzü iyileştirmeleri ve performans iyileştirmeleri göze çarpıyor. Henüz beta aşamasında olan sürümde pek çok hatanın var olabileceği belirtiliyor. Test sürecinin tamamlanması ile beraber tam sürümün önümüzdeki günlerde tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum