Wheelsandmore’den Zarif “Aston Martin Vantage” Modifiyesi!

Alman Wheelsandmore, en güzel spor araba duruşlarından birisini veren Aston Martin Vantage'yi garajına almış!

Aston Martin’in Lexus LC ve Audi R8 karşısındaki etkili silahı Vantage’yi 2018 model yılı olarak yeni nesliyle tanıtmıştı. 70’lere dayanan ismi, potansiyelli bir yasal hız aracı olarak hayatımızda halen yer almakta. Dünyanın en kaliteli parçalarıyla otomobil yapımından vazgeçmeyen İngiliz’in estetik modeli için Wheelsandmore‘dan “Stage Three” yükseltme kiti geldi.

Alman tuning uzmanı dış kısımda ilerlemesini yaparken, mühendisleri 4.0L V8 AMG motorunda gerekli güç artırımlarını gerçekleştirdi. Potansiyeli artırılan Vantage’den güzel görüntülü ile bilikte daha fazla güçlere hakim olmanız sağlanacak.

Wheelsandmore, Vantage’nin kendine has duruşuna fazla bir müdahalede bulunmamış.

2019 Aston Martin Vantage WheelsandmoreHazırlanan bod kit, siyah, gri ve beyaz renkleriyle gösterildi. Eklenen ek karbon parçaları tümü için konuşabiliriz. Sadece ileride birbirlerinden jant kısımlarında ayrılacaklar.

Vantage’in standartında bulunan rüzgar penceresi etrafındaki parça, gördüğümüz kadarıyla Alman modifiye firması dokunuşları sonrasında kalınlaştırılmış. Keza alt lip parçası da takım halinde biçimlendirilmiş.

Şirketin yapmasını en çok sevdiği kısım yani özel tasarım jantlarına bakalım!

2019 Aston Martin Vantage Wheelsandmore JantÇeşitliliğini geliştirdiği her modelde fazlaca tutan Wheelsandmore, gümüş Vantage üzerinde gösterdiği 21 inçlik jantlar, tek merkezden çıkan çatal şekillere sahip.

Kara mamba yılanı gibi duran siyah Vantage’ye orijinal 19 inçten büyük tutulan ikinci bir 6 kollu bir jant tasarlanmış.

Vantage’nin arka kısmının parça şekilleriyle fazla oynanmamış.

Çıkış şekline göre zaten karbon fiber olan tampon kısımları, Alman şirketin egzoz çıkışları başta olmak üzere fazla belirgin olmayan değişimler gerçekleştirmiş. Gösterilen resimlere bakılırsa beyaz versiyonun difüzörü açık yeşille detaylandırılmış.

AMG’nin V8’i en üst versiyonu DBS Superleggera kadar güçlü hale getirilmiş.

2019 Aston Martin Vantage MotoruAMG’nin Mercedes modellerinin performans patlaması yaşaması için modellerine yerleştirdiği 4.0L V8, Vantage’in standartında 510 ps ve 685 torku kullanıyor. Eskisine nazaran +80 ps fazlasıyla gelen bebek Aston, 3.6 saniyede kalkışını tamamlıyor.

“Aşama Üç” kiti daha büyük turboşarjlar, farklı katalitik konvertörlere sahip daha serbest akışlı bir egzoz sistemi ve yazılım yükseltmesi içerir. Sonuçlara bakıldığında asil İngiliz artık 680 beygir ve 820 nm torkla aktarımları tamamlanmış. Vantage sahipleri 3.3 saniye kalkışın zevkini yaşarken, süper sporcu sizi yoldaki her şeyi tek çizgi halinde göstermek için 330 km/h sürate çıkartacak. Sizce de yerinde ve orantılı bir modifiye olamamış mı?

Paratic Piyasalar

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı