Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

WhatsApp Mesajların Sonradan Okunacağı Yeni Bir Bölümü Test Ediyor

Mesajlaşma uygulamasına ‘Daha Sonra Oku’ adıyla yeni bir özellik geliyor.
WhatsApp Mesajların Sonradan Okunacağı Yeni Bir Bölümü Test Ediyor

Facebook’un sahibi olduğu anlık mesajlaşma platformu WhatsApp, yeni özellikler kazanmaya devam ediyor. Platform son günlerde gizlilik politikasını değiştirmeye başladı ve kullanıcıların tepkisini çekiyor. Değişen politika ile kullanıcılardan bazı verilerin toplanacağı ve bunların Facebook ile paylaşılacağı belirtiliyor.

8 Şubat tarihine kadar gönderilen bildirimleri kabul etmeyenler, WhatsApp’a giriş yapamayacak. Platform diğer yandan kullanıcı deneyimini iyileştirecek yeniliklere kavuşmaya devam ediyor.

Android beta sürümüne gelen son güncelleme ile mesajların daha sonra okumasını sağlayacak bir özelliğin geleceği öğrenildi. Şirket bu özelliği halihazırda kullanılmakta olan ‘Arşivlenmiş’ klasörünün yerine getiriyor. Ancak kullanıcılar bu özelliği isteğe bağlı olarak kullanabilecek. Yani ‘Arşivlenmiş’ klasörünün tam olarak ortadan kalkmadığını söyleyebiliriz.

WhatsApp’a Yeni Klasör Geliyor

WhatsApp’a Yeni Klasör Geliyor

WhatsApp, Google Play Beta Programı aracılığıyla yeni bir güncelleme gönderdi ve sürümü 2.21.2.2’ye yükseltti.Güvenliği ile ilgili tartıştıktan sonra bizim WhatsApp sohbet ve görüşmelerin ve Hizmet Şartları ile ilgili WhatsApp gelen resmi yanıt , bugün gelecekteki güncellemeler mevcut özellikleri hakkında konuşmak devam ediyor.

WhatsApp, Arşivlenmiş Sohbetler’in yerini alan / iyileştirilen Daha Sonra Oku’yu geliştiriyordu Arşivinize bir sohbet eklendiğinde, kesintileri azaltmak için arşivlenen tüm sohbetler otomatik olarak sessize alınacağı için kullanıcı oradan bildirim almayacak. Bu güncellemede, özellik henüz yerel olarak mevcut olmasa bile, WhatsApp bu bölümü geliştiriyor ve kalıcı bir mesajla Daha Sonra Oku’nun amacının ne olduğunu gösteriyor.

Oluşturulacak bölüm, Ayarlar menüsü içerisinde yer alacak. Geliştirme aşamasında olan bu özellik ilerleyen günlerde Android kullanıcılarının beğenisine sunulacak. iOS uygulamasına bu özelliğin ne zaman geleceği şu an için bilinmiyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum