Yatırım yapmaya başla!

WhatsApp’a Kullanıcıları Sevindirecek 3 Güncelleme Geliyor!

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, dikkat çekecek 3 güncellemenin hazırlığına başladı. İşte detaylar…
WhatsApp’a Kullanıcıları Sevindirecek 3 Güncelleme Geliyor!

Mobil uygulamalar arasında en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarının başında gelen WhatsApp,her geçen gün kendisini yenileyecek özellikler ile karşımıza gelmeye devam ediyor. Bir süre önce logosunun telefonların modeline göre şekilleneceğinin haberini veren mobil mesajlaşma uygulaması, önümüzdeki günlerde karanlık mod, gruplara katılımcı sayısı ve Touch ID yenilikleri ile geliyor.

Gelecek olan 3 güncellemenin arasında en dikkat çekeni karanlık mod özelliği gibi görünüyor. Twitter, YouTube gibi pek çok platformun son dönemde karanlık mod özelliği kullandığını görmüştük. Geçtiğimiz günlerde YouTube bilgisayardan sonra mobil uygulamalarına da ‘gece modu’ özelliğini getireceğini duyurmuştu. Bu özelliğin kullanıma sunulacağı yeni platform ise WhatsApp olacak.

WhatsApp Gece Modu Geliyor

Mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kullanıma sunduğu güncellemelerde kullanıcı taleplerine büyük önem veriyor. Öyle ki en fazla talep edilen konulardan birisi uygulamaya karanlık mod özelliğinin getirilmesiydi.

WhatsApp gelen taleplere kayıtsız kalmadı ve iOS ve Android kullanıcıları için karanlık mod özelliği için hazırlıklara başladı. Gelecek olan güncelleme ile kullanıcılar WhatsApp’ı koyu renk ağırlıklı bir tema ile kullanabilecekler.

iOS için Touch ID Güncellemesi

iPhone’un son yıllardaki modellerinde büyük yer tutan Touch ID özelliğinden WhatsApp ta etkilenmiş görünüyor. Gelecek olan bir diğer güncelleme ile WhatsApp, iOS kullanıcıları için Touch ID özelliği getirecek.

Yayınlanacak olan güncelleme ile iOS kullanıcıları WhatsApp uygulamasına yalnızca parmak izi ile ulaşabilecekler. Mesajlaşmalarını gizli tutmak isteyenler için uygulamanın güvenliği daha da artacak diyebiliriz.

Grup Kullanıcı Limitinde Büyük Artış

WhatsApp’ın dikkat çeken 3 güncellemesinden sonuncusu ise grup topluluklarını yakından ilgilendiriyor. Kısa bir süre önce gruplara açıklama ekleme özelliğini kullanıma sunan WhatsApp, bu sefer grup içi kullanıcı limitinde artış gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Grup içi sohbet özelliği ilk olarak kullanıma sunulduğunda 100 kişi ekleniyordu. Daha sonra bu sayı 256’ya çıkarılmıştı. Son olarak gelecek olan güncelleme ile bu sayıda çok daha büyük bir artış gerçekleşiyor. WhatsApp’ın yayınlayacağı güncelleme ile gruplara 4096 kişi eklenebilecek. Grup kullanıcı limitinde bu denli bir artış uygulamayı kullananlara büyük rahatlık sağlayacaktır.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum