Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

WhatsApp’ı Uzun Süre Kullananlara Güzel Haber: Karanlık Tema Özelliği Geliyor

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a önümüzdeki günlerde karanlık tema özelliğinin geleceği duyuruldu.

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, hızlı bir şekilde yayılırken, bir yandan da kullanıcılarına özel güncellemeler yayınlamaya ara vermeden devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yeni geliştirdiği Business uygulamasını iş dünyasının önde gelen şirketlerinin beğenisine sunan teknoloji devi, standart kullanıcılarını oldukça memnun edecek bir özelliğin testlerine önümüzdeki günlerde başlayacak.

Son dönemde yaygın olarak pek çok programın kullanıcıları için daha az göz yoran karanlık tema özelliğini kullanır hale geldi. Son olarak popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın da karanlık furya temasına önümüzdeki günlerde katılacağı ortaya çıktı.WABetaInfo ekibi WhatsApp’ın önümüzdeki günlerde karanlık tema ile kullanıcıların karşısına geleceğini duyurdu.

Ekranların OLED Olması Büyük Etken

Ekranların OLED Olması Büyük Etken

Bilindiği üzere akıllı telefon üreticilerinin son dönemde çıkardığı yeni modellerin büyük kısmında OLED ekran ile karşılaşmak mümkün. Bu durum beraberinde ekranların ışığının ve parlaklığının gözle görülür düzeyde artmasına neden oluyor. Dolayısıyla uygulamaları zun süre kullanan kişilerde göz yorgunluğu olması kaçınılmaz hale geliyor.

Bu durumu değerlendiren mesajlaşma uygulaması, önümüzdeki sürümlerde karanlık temaya yer verecek. WABetaInfo ekibi WhatsApp’ın en yeni sürümü üzerinde yaptığı incelemelerde karanlık tema modunu gösteren kodlara ulaştı. Ancak söz konusu temanın tasarımıyla ilgili çok fazla detay mevcut değil.

Şirketin Diğer Uygulamalarına da Benzer Tema Gelebilir

Şirketin Diğer Uygulamalarına da Benzer Tema Gelebilir

WhatsApp’ın sahibi olduğu Facebook’un bünyesi altında Instagram, Facebook ve Messenger uygulamaları mevcut. Yapılan geliştirmelerin ve testlerin sona ermesiyle birlikte, WhatsApp’tan sonda diğer uygulamalara da gece modunun gelebileceği konuşuluyor. Özellikle dünyanın önde gelen sosyal medya platformu Facebook’un halen böyle bir yenilik yapmamış olması düşündürücü.

WABetaInfo ekibi tarafından WhatsApp’ın olası karanlık tema görünümüne tanık olmak mümkün. Ancak söz konusu tasarımın gerçek tema ile bir alakası olmadığını belirtelim. Henüz hakkında net bir bilgi olmayan karanlık temanın, WhatsApp kullanıcılarına ne zaman sunulacağı ise merak konusu.


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSize daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum