Yatırım yapmaya başla!

WhatsApp’a Gelen Yeni Özellik ile Gruplarda Size Seslenenlere Özel Mesaj Yoluyla Cevap Verebileceksiniz

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın Android beta kullanıcıları için özel yanıtlama özelliği geldi.
WhatsApp’a Gelen Yeni Özellik ile Gruplarda Size Seslenenlere Özel Mesaj Yoluyla Cevap Verebileceksiniz

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, son dönemde kullanıcılarının beklediği pek çok özellik ile adından söz ettiriyor. Platform geçtiğimiz günlerde karanlık temayı test ettiği haberi ile gündeme gelmiş ve kullanıcılarını heyecanlandırmayı başarmıştı. Son olarak test edilmeye başlanan özellik ise grup sohbetlerini sık kullananları ilgilendiriyor.

Şirket geçtiğimiz günlerde grup yöneticilerinin yetkisini artıran düzenlemeler yapmıştı. Ancak bu sefer gelen özellik gruplarda yer alan tüm kullanıcıları ilgilendiriyor. WhatsApp’ın Android beta sürümü için “Özel Olarak Yanıtla” özelliği kullanıma sunuldu. Yeni özellik sayesinde kullanıcılar doğrudan özel mesaj yoluyla karşılarındaki kişiyi yanıtlayabilecekler.

Özel Yanıtlama Özelliği Geliyor

Özel Yanıtlama Özelliği Geliyor

WhatsApp ile ilgili sızıntılar olduğunda ilk takip edilecek yer olan WABetaInfo’dan kullanıcıları sevindirecek yeni haberler var. Ortaya çıkan bilgiler ışığında WhatsApp Android 2.18.335 sürümü ile birlikte, grup içindeki sohbetlerde kullanılmak üzere “Özel Olarak Yanıtlama” özelliği kullanıma sunuluyor.

Yeni özellik sayesinde bir grup konuşmasında kendisine seslenilen kişi, o kişiye doğrudan özel mesaj yoluyla cevap verebilecek. Özellik ilk olarak Android beta programına kayıtlı kullanıcılara sunuldu. Ancak önümüzdeki günlerde tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Özellik Nasıl Kullanılır?

Özellik Nasıl Kullanılır?

WhatsApp’ın yeni özelliğinin kullanılması ise oldukça basitleştirilmiş şekilde tasarlanmış. Kullanıcılar söz konusu özelliği kullanmak için grup sohbeti sırasında yanıtlamak istedikleri mesajın üzerine tıklayarak “Özel Olarak Yanıtla” seçeneğini kullanabilirler.

Bu seçenek sonrası kullanıcının karşısına cevap vermek istediği kullanıcının özel mesaj penceresi gelecektir. Aslında bu özellik WhatsApp dünyası için yeni sayılmaz. Platform bunu geçtiğimiz yıl Windows Phone uygulaması için yayınlamıştı. Geçen zaman içerisinde özellik Android kullanıcılarına sunulmak üzere.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum