Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

WhatsApp’a Gelen Güncelleme ile Gruplara Açıklama Eklenebilecek!

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp daha önce beta testlerini yaptığı güncellemesini tüm platformlarda kullanıma sundu.

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarının başında gelen WhatsApp, gruplarda bulunanları ilgilendirecek yeni bir güncellemeyi kullanıma sundu. Geçtiğimiz günlerde WhatsApp logosunun telefona göre şekilleneceği haberi tüm kullanıcıların dikkatini çekmişti.

Kullanıma sunulan yeni güncelleme de gruplarda bulunan kullanıcılara yeni bir imkan tanıyor. Aylık kullanıcı sayısıyla rekor kıran dev şirket kısa bir süre önce beta sürümünde testlerini yaptığı güncellemeyi, iOS ve Android platformları için kullanıma açtı.

Grup Sohbetlerine Açıklama Eklenebilecek!

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan WhatsApp’ın en çok kullanılan özelliklerinden birisi iç kuşkusuz grup içi sohbetler. Gruplarda bulunan kullanıcılar grubun simgesini ve başlığını değiştirebiliyorlar.

Şirket bu ortama kullanıcıların ekleyebileceği yeni bir güncelleme ekledi. Yayınlanan güncelleme ile grup içinde bulunan kullanıcılar, açıklama ekleyebilecekler. Yeni özellikten iOS’tan WhatsApp 2.18.31 sürümüne güncelleyen kullanıcılar yararlanabilecek. Aynı şekilde Android kullanıcıları için de 2.18.79 sürümü ile grup açıklama özelliği kullanılabilir durumda.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Haber kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükle