Yatırım yapmaya başla!

WhatsApp’a Gelen Güncelleme ile Gruplara Açıklama Eklenebilecek!

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp daha önce beta testlerini yaptığı güncellemesini tüm platformlarda kullanıma sundu.
WhatsApp’a Gelen Güncelleme ile Gruplara Açıklama Eklenebilecek!

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarının başında gelen WhatsApp, gruplarda bulunanları ilgilendirecek yeni bir güncellemeyi kullanıma sundu. Geçtiğimiz günlerde WhatsApp logosunun telefona göre şekilleneceği haberi tüm kullanıcıların dikkatini çekmişti.

Kullanıma sunulan yeni güncelleme de gruplarda bulunan kullanıcılara yeni bir imkan tanıyor. Aylık kullanıcı sayısıyla rekor kıran dev şirket kısa bir süre önce beta sürümünde testlerini yaptığı güncellemeyi, iOS ve Android platformları için kullanıma açtı.

Grup Sohbetlerine Açıklama Eklenebilecek!

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan WhatsApp’ın en çok kullanılan özelliklerinden birisi iç kuşkusuz grup içi sohbetler. Gruplarda bulunan kullanıcılar grubun simgesini ve başlığını değiştirebiliyorlar.

Şirket bu ortama kullanıcıların ekleyebileceği yeni bir güncelleme ekledi. Yayınlanan güncelleme ile grup içinde bulunan kullanıcılar, açıklama ekleyebilecekler. Yeni özellikten iOS’tan WhatsApp 2.18.31 sürümüne güncelleyen kullanıcılar yararlanabilecek. Aynı şekilde Android kullanıcıları için de 2.18.79 sürümü ile grup açıklama özelliği kullanılabilir durumda.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.



Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükle



SAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum