Yatırım yapmaya başla!

WhatsApp Business Özelliği ile Gözünü İş Dünyasına Dikti!

Gün geçmiyor ki yeni WhatsApp güncellemesi ya da yeni WhatsApp özellikleri ile haber yayınlanmasın. Sürekli yenilenen bu sosyal ağ platformu hakkındaki güncelleme haberleri kervanına biz de katılalım dedik. Ancak bu kez güncelleme ile WhatsApp'a gelecek olan yeni özellikler tamamıyla hayatımızı kolaylaştıracak.
WhatsApp Business Özelliği ile Gözünü İş Dünyasına Dikti!

WhatsApp yeni özellikleri ile bir yandan içimizi rahatlatırken, bir yandan da bizleri büyük bir dertten kurtarıyor. İlk olarak 2010 yılının başlangıcında geliştirilen bir uygulama olan WhatsApp’ın, daha sonra milyonlar tarafından kullanılan milyar dolarlık bir mesajlaşma ve arama platformu olabileceğini kim düşünebilirdi? Dünya çapında kayıtlı kullanıcı sayısı en yüksek siber hizmetlerden biri olan WhatsApp, ilk olarak Yahoo! şirketinin iki zeki çalışanı Biran Acton ve Jan Koum tarafından meydana getirilmişti.

Çok zaman geçmeden, Facebook güncellemeleri ile “yuva yıkan milyarder” olarak da tanınan ve gerçek hayattan uyarlanmış en iyi biyografi filmlerinden Sosyal Ağ’nın başkarakteri olan Mark Zuckerberg tarafından 19 milyar dolara satın alındı. Elbette ki WhatsApp mavi tik güncellemesiyle de yuva yıkmaya devam eden Zuckerberg, bu kez hem genel kullanıcının hem de iş dünyasının kalbini kazanacak gibi görünüyor. Bu arada yazımıza başlamadan önce 19 milyar dolara mal olan WhatsApp’tan ucuz şeylere de göz atmak isteyebilirsiniz.

İşte karşınızda yeni güncellemelerle WhatsApp’a gelecek yeni özellikler;

WhatsApp’ın Yeni Özellikleri Arasında Neler Var?

WhatsApp'ın Yeni Özellikleri Arasında Neler Var?Neredeyse her gün her saat “yeni WhatsApp özellikleri” başlıklı haberlerle karşılaşıyoruz. Bu durum sizlerin de canını fazlasıyla sıkmış ve biraz da olsa baymış olabilir. Fakat bu haberimizde işinizi kolaylaştıracak yeni WhatsApp güncellemelerinin hepsini bir arada huzurlarınıza getiriyoruz. Peki, bizleri büyük bir dertten kurtaracak yeni WhatsApp özellikleri arasında neler var?

WhatsApp’tan Yanlışlıkla Gönderilen Mesajlar Silinebilecek!

WhatsApp'tan Yanlışlıkla Gönderilen Mesajlar Silinebilecek!Eski “Durum” özelliğini yeniden getiren WhatsApp, kullanıcıların birçoğunu sevindirmeyi başarmıştı. Fakat yeni güncellemelerle birlikte gelecek olan WhatsApp Mesaj özelliği, tamamıyla gönülleri fethedecek. Göndermiş olduğumuz yanlış mesajların ardından “internet bağlantısı kopsun” ve “lütfen mavi tiki görmeyeyim” diyerek etmiş olduğumuz dua ve temenniler yeni WhatsApp güncellemesiyle birlikte son buluyor.

YANLIŞ KİŞİYE MESAJ ATMANIN YOL AÇACAĞI DURUMLAR İÇİN TIKLAYIN.

Çünkü bu WhatsApp özelliği, yanlış gönderilen mesajların çift taraflı silinebilmesini sağlıyor. Başlangıçta “mesaj gönderildikten ilk 5 dakika içerisinde” silinebileceği kararı alınmış olsa da sonrasında “yapmışken tam yapalım” diyerek, istenildiği her an mesajların silinebileceği duyuruldu. WhatsApp’ın masaüstü sürümünde de kullanılabilecek bu özellik sayesinde Zuckerberg, bir nebze de olsa “yuva yıkıcı” kimliğinden kurtulacak gibi görünüyor.

WhatsApp Rehberindekilere Numara Değişikliği Haberi Verilecek!

WhatsApp Rehberindekilere Numara Değişikliği Haberi Verilecek!Gelelim ikinci ve en yeni WhatsApp özelliğine. Hattınızı, iletişim bilgilerinizi, kısacası numaranızı değiştirdiğinizde, rehberde yer alan sevdiklerimize ve dostlarımıza yeni numaralarımızı göndermek için çok fazla vakit harcıyoruz. Ayrıca araya muhatap olmak istediklerimiz de karışıyor. Fakat şu anda test aşamasında olan yeni WhatsApp özelliği bu işlemleri bizim yerimize gerçekleştiriyor.

EN PAHALI ANDROID UYGULAMALARI İÇİN TIKLAYIN.

WhatsApp’ın bu yeni özelliği sayesinde; otomatik olarak rehberde veya adres defterinde kayıtlı kişilere değişen bilgilerinizi tek bir dokunuşla gönderebileceksiniz. Ayrıca dilerseniz istemediğiniz kişileri yok sayarak sadece sizlere ulaşmasını istediğiniz bireylerle yeni numaranızı paylaşabileceksiniz. “Yok ben bu özelliği beğenmedim” diyorsanız da yeni WhatsApp özelliğinin son seçeneğini tıklayarak, iletişim bilgilerinizin başkalarıyla paylaşılmasının önüne geçebileceksiniz.

WhatsApp for Business Özelliği ile İş Dünyasına Yeni Bir Soluk Kazandıracak!

WhatsApp for Business Özelliği ile İş Dünyasına Yeni Bir Soluk Kazandıracak!WhatsApp, genel kullanıcılarının gönüllerini hoş ettikten sonra, gözünü iş dünyasına çeviriyor. Sadece bazı kullanıcıların sahip olabileceği WhatsApp for Business özelliği hem küçük hem de orta ölçekli iş yerleri için kullanışlı bir mesajlaşma platformu olarak karşımıza geliyor. Şu anda sadece Hindistan’da kullanılan bu özellik de Facebook Business Manager gibi iş dünyasına yeni bir soluk kazandıracak gibi görünüyor.

TÜRKİYE’NİN EN İYİ INSTAGRAM BUTİKLERİ İÇİN TIKLAYIN.

Yeni WhatsApp Özellikleri Hangi İşletim Sistemlerinde Kullanılacak?

Yeni WhatsApp Özellikleri Hangi İşletim Sistemlerinde Kullanılacak?Android, iOS ve Windows Phone başta olmak üzere BlackBerry OS, BlackBerry 10, Nokia Series 40, Symbian, Tizen, Firefox OS gibi işletim sistemlerine de uygunluk gösteren WhatsApp uygulamasının yeni özellikleri hangi sistemlerde kullanılabilecek?

Listelediğimiz özelliklerden bazıları ilk olarak Windows Phone ve Windows 10 Mobile işletim sistemli telefonlar için geliştirildi ve bu modellerde test edilmeye başlandı. Bu testler olumlu sonuçlar ve tepkiler verdiği taktirde, WhatsApp uyumlu diğer işletim sistemleri için de dağıtıma başlanılacak. Şimdilik bu özelliklerin ne zaman dağıtılacağıyla ilgili tam olarak tarih verilmemiş olsa da kullanıcıların hayatını kolaylaştıran bu özellikler üzerinde uygulanan testlerin kısa süre içerisinde olumlu bir şekilde sonuçlanacağına kesin gözüyle bakılıyor.

EN PAHALI IPHONE UYGULAMALARI İÇİN TIKLAYIN.

Yaklaşık olarak 1 milyarın üzerinde kullanıcıya sahip olan WhatsApp, her geçen gün gelişiyor ve güncelleniyor. Sahip olduğu yeniliklerle kısa sürede vazgeçilmezlerimiz arasında da yer alan bu uygulama, saymış olduğumuz bu üç yeni özellikle bizleri kendisine daha da bağımlı hale getirecek. Peki, birlikte incelemiş olduğumuz bu özellikler hakkında sizlerin düşünceleri nelerdir?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum