Yatırım yapmaya başla!

WhatsApp’ın Android Beta Sürümüne Yeni Emojiler Eklendi

WhatsApp’ın Android beta sürümü güncellendi. Güncellemede yeni emojiler dikkat çekiyor.
WhatsApp’ın Android Beta Sürümüne Yeni Emojiler Eklendi

Akıllı telefonların yaygınlaşması ile beraber mesajlaşma uygulamaları hayatımızda daha fazla yer tutmaya başladı. Bu uygulamaların başını ise Facebook’un sahibi olduğu WhatsApp çekiyor. Dünya genelinde en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması yeni özellikler kazanmaya devam ediyor. Kullanıcı deneyimini bu anlamda sürekli geliştiren WhatsApp ekibi, Android uygulamasının beta sürümüne yeni özellikle ekledi.

Güncellemede yeni emojiler dikkat çekiyor. Halihazırda uygulamanın içerisinde geniş bir emoji kütüphanesi mevcut. Ancak buna rağmen eklenen emojilerin ardı arkası kesilmiyor. Gelen son emojilerin kullanıcılar tarafından beğenilmesi bekleniyor. İşte gelen yeni emojilere dair detaylar…

Yeni Emojiler Yolda

Yeni Emojiler Yolda

Android beta güncelleme kodlarında ortaya çıkan detaylar WhatsApp’a yepyeni emojilerin geleceğini gösteriyor. 2.19.315 kodu ile yayınlanan beta sürümünde pek çok farklı alana yönelik emojiler getirilmiş. Bunların bir bölümü insanlar ile ilgili. Kullanıcılar artık yazışmalarında yürüme ya da görme engelli kişilere dair emoji ifadelerine yer verebilecek. Halihazırda bulunan elele tutuşan insan çeşitliliğine de yeni beta sürümünde rastlamak mümkün.

Gelen yeni emojiler arasında işitme engelli insanlara da yer verilmiş. Bu insanların kullandığı robotik kol gibi emojiler yer alırken diz çökmüş kadın ve erkek ifadeleri de dikkat çekiyor. Emojiler arasında sağlık sektörüne yönelik yeni ifadeler de öne çıkıyor. Sağlık uzmanlarının sıkça kullandığı steteskop, yara bandı ve kan damlası emojiler Android beta sürümünde kendisine yer buluyor.

Mesajlaşma devi mevcut bazı emojiler üzerinde de iyileştirmeler yaptı. Geliştirici ekip tarafından hazırlanan bazı emojilerde ufak değişiklikler göze çarpıyor. Güncellenen emoji kütüphanesini şu an için sadece Android beta programına kayıtlı kullanıcılar görüntüleyebilir. Gelen tüm emojiler buradan görüntülenebilir Önümüzdeki günlerde WhatsApp’ın kararlı sürümüne yeni güncellemelerin geldiğini görebiliriz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum