Yatırım yapmaya başla!

Ofis Paylaşım Girişimi WeWork Güneydoğu Asya Pazarına Göz Dikti!

ABD'li ofis paylaşım girişimi WeWork, Güneydoğu Asya pazarına göz dikti. Detaylar haberimizde;
Ofis Paylaşım Girişimi WeWork Güneydoğu Asya Pazarına Göz Dikti!

Son zamanlarda yaptığı hamlelerle dikkat çeken ABD’li ofis paylaşım girişimi WeWork, Güneydoğu Asya pazarına dair planlarıyla yine odak noktası haline geldi. Zira girişimin Güneydoğu Asya yöneticisi Turochas “T” Fuad da yaptığı açıklamada; şirketin bu bölgede büyümek içine pey istekli olduğunu söyledi.

New York merkezli girişim Güneydoğu Asya’nın kapılarını ilk olarak geçen yıl girdiği Singapur’la açmış, buradan sonra da Endonezya’nın başkenti Cakarta’da faaliyet göstermeye başlamıştı.

Bu noktada; WeWork’un Güneydoğu Asya yöneticisi Turochas “T” Fuad’un pek çok girişimin göz diktiği pazarla ilgili açıklamalarına geçebiliriz.

WeWork’un Güneydoğu Asya yöneticisi Turochas "T" Fuad'un Açıklamaları Çünkü Turochas Faud, bugün yaptığı açıklamada pek çok binanın Singapur’da yapım aşamasında olduğunu, sonrasında da Bangkok’ta başlayacağını dile getirdi. Ayrıca WeWork’un Filipinler’in başkenti Manila’da ve Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’da faaliyete geçmeye hazırlandığını belirtti.

WeWork’un Güneydoğu Asya pazarına odaklanma nedeninin de buranın teknoloji sektöründeki patlama olduğunu kaydetti.

WeWork’un Güneydoğu Asya Pazarında Yayılmak İstiyorPazarın özellikle de e-ticaret alanında geliştiğini vurgulayan yönetici, girişimin hem uluslararası şirketlere hem de yerel girişimlere hizmet verdiğini ve bu hizmet alanını genişletmek için çok sıkı çalıştıklarını vurguladı. Diğer taraftan; WeWor’unk yalnızca Güneydoğu Asya’da değil diğer pazarlarda da genişlemeye yönelmesi dikkat çekiyor diyelim.

Geçtiğimiz hafta Portland’da üçüncü lokasyonunu açan WeWork, buradaki diğer lokasyonu için hazırlıklara hemen başlamıştı.

WeWork’un Güneydoğu Asya Pazarı PlanlarıÇinli şirketin Pasifik Kuzeybatısı yetkilisi Gina Phillips; şehrin doğusunda yeni bir lokosyon için araştırmalara başladıklarını belirtmişti. Ayrıca WeWork, Çinli rakibi Naked Hub’ı satın alarak da büyük bir hamle yapmıştı.

ABD’li girişimin Asya pazarında daha çok büyüyebilmesi için atılan bu adımın şirkete ne kadara mal olduğu belirtilmese de kaynaklar rakamın 400 milyon dolar civarında olduğunu iddia etmişti. Kısacası; aldığı yatırımlar ve izlediği politikalar ile adından sıklıkla söz ettiren başarılı girişim, kendi alanındaki rakipleri hızla silecek gibi görünüyor diyebiliriz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Girişimcilik kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum