Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Wald’ın Mercedes C Serisi Sahiplerine Bir Teklifi Var!

Japon Wald, standart Mercedes C Serisi sahiplerine C63 AMG sözü veriyor!
Wald’ın Mercedes C Serisi Sahiplerine Bir Teklifi Var!
HABER GİRİŞ

Modifiye ve kişiye yönelik araç değişimlerinde ismini sıklıkla duyduğumuz Japon Wald, Mercedes C Serisi’ne hazırladığı yeni kitlerini gösterdi. Karanlık çalışmalarını her daim rastladığımız şirket, W205 C’ye ikinci kez farklı bir modifiye uygulamasına gitmiş.

Lexus LS’ye yaptığı akıl almaz tuning çalışmasında bizleri kendine hayran bırakan Uzak Doğulu modifiyeci, ortaya attığı kendi karakteristik değişim stillerine farklı jant ve dokunuşlarla bir C Serisi’ni daha ekledi.

Siyah maskeyi çok seven Wald, OEM’den fazla uzaklaştırmadan en azından dış kısımda C63 AMG izlenimi vermek istiyor.

Wald Yeni Mercedes C ModifiyesiBindiğimiz araçlarda eğer ki bir Sleeper Car espirisi yoksa, standartlar üzerinden gidilerek sizi en üst klasmanda gösterecek modifiyeler yapmanız mümkün. Wald’ın C Serisi de aynı mantıklı olup, satın aldığınız bir C 180 AMG’nin içerisinden dış karoserde C63 AMG oluşturabiliyor.

Acayip agresif eklemeler yapmayan Wald, modelin orijinal hissiyatını bozmadan iş yapmış.

Wald Yeni Mercedes C Modifiyesi TamponSatış sonralarında sıklıkla insanların başvurduğu bu “olmayanı oldurma” girişiminde bu şirketi ilk sıralara koymak mümkün. W205 üzerine neler yapıldığına bakarsak; Mercedes’in AMG’lere verdiği dikey duran krom çubuklu ızgarayı görmekteyiz. Genelde karartılan logo bu sefer normal halinde bırakılmış.

Alt kısma indiğimizde yine OEM (orijinal ürün üreticisi) den fazla dışarı çıkmadan tampon altı lip bölgesinde yorumlama gerçekleştirmiş. Aynı zamanda bitiş noktalarına gündüz LED’ler takılmış. Kenara açıklığı fazla olan hava almaya yardımcı boşluklar da AMG bakışlarına uygun.

GCM Yatırım Banner
Agresiflik dilimi profil kısmında biraz daha amacı belli etmeye başladı.

Wald Yeni Mercedes C Modifiyesi JantlarÖnceki C Serisi çalışmasında kalın 5 kollu bir jant tipi kullanılmıştı. Japon tuner, I11-C ve K11-C setleri için 8.5 x 20 inç çapa sahip jant/lastik takımını, öncesinde yaptığı süspansiyon uygulamasına göre seçmiş.

Wald, aracın daha sistemli duruşlara sahip olması adına yaylarda değişime gitmiş, havalı süspansiyonlu versiyonlarda da kupa düşürmesi yapmış.

Siyah Merso’nun 156 beygirlik hali arka kısımda 500 beygiri geçiyor!

Wald Yeni Mercedes C Modifiyesi ArkaTok ve tasarımsal olarak harika bir C Serisi olan W205’in arka tamponuna dışa çıkıntılı bir difüzör ilavesine gitmiş. Orta kısma F1 tipi üçüncü firen lambası eklenmiş.

C63 AMG’nin yansıtılmasındaki baş rol oyuncusunu da haliyle difüzörde konumlu dört çıkışlı egzoz grubunu seçiyoruz. Kişiselleştirmenin hangi seviyeye kadar gittiği ve firmanın bu modifiye için ne kadar ücret istediği bilinmiyor.

Tampon, jant ve egzoz uygulamaları dışında motor veya iç mekanda müşterilerine bir şey sunacaklarını zannetmiyoruz.

Derdiniz aracın çok hızlı gitmesinden ziyade sokakta havalı gözükmek ve biraz da ses isterseniz Wald’ın bunu sağlayabildiğini görüyoruz. Belki Varex tipi egzozla kalın tınılı bir efekt yapılabilir.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın