Yatırım yapmaya başla!

VW Golf ve BMW 1 Serisi Kazasında Şoförleri Döven Yaya!İzlediğimiz videoda olaylar belki gülünç değil ancak kaza sonrası yaşananlar istemsiz bir tebessüm yaratıyor. Kaza, dar bir sokakta ilerleyen BMW 1 Serisi’ne hızlı şekilde arkadan gelen VW Golf’ün çarpmasıyla oluştu. Arkadan çarpan sürücünün dikkatsiz ve o an yolla ilgilenmediği çok açık bir şekilde belli oluyor.

Çarpışmadan birkaç saniye önce evin kapısında çıkan gri tişörtlü biri, oldukça alakasız şekilde birilerini dövmeye başladı. Yumruklarını nereye  ve kime doğru salladığını sorsak, o da bilmeyecek. BMW’nin sahibine de vursa da cüsseli adam en çok Golf sürücüsüne saldırdı.

Normal şartlarda kavga etmesi gerekenler BMW ve Golf sahipleri. Önceden aracını park eden Fiesta sürücüsü de aksiyonu bol kavga da ayıran taraf olmaya çalıştı.

Kaza sokak arasında olduğu için aşırı maddiyatlı bir kaza olmadı. En fazla çarpışma hızı 50-55 km‘dir diye tahmin ediyoruz. İşin sonucunda sinirli abimiz olaydaki en alakasız kişi olarak günlük stresini atmış oldu.

 

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum