Yatırım yapmaya başla!

VW Marka Tarihinin En Küçük Ticari Aracı “Cargo e-Bike”yi Tanıttı!

VW, üç tekerlekli araç sınıfına Cargo e-Bike'yi de kattı. Yeni elektrikli bisikletin özellikleri gerçek yaşam için gayet iyi!
VW Marka Tarihinin En Küçük Ticari Aracı “Cargo e-Bike”yi Tanıttı!

VW’nin başta kamp ve gezinti adına başlattığı geniş araç portföyü sonradan ticarileşerek, dünyada üst sıralarda yerini aldı. Dünya çapında hizmet veren Wolfsburglu şirketi bizler binek, SUV ve ticari alanlardaki araçlarıyla tanırız. Kendi logosunun olduğu araç skalasını genişletmeye çalışma girişimlerinde üç tekerlekli GX3 Concept aracına bile rastlamıştık.

Transporter, Caddy ve Crafter tarzı taşımacılık üzerine oluşturulmuş araçların en küçük yardımcısı Cargo e-Bike‘da filoda yerini aldı. İnovatif bir düşünce örneği olan bu elektrikli bisikletin eminiz ki çok geniş kullanım alanları olacaktır. Ayrıntılar haberimizde…

Bu araç hakkında diyecek aslında çok şey var.

VW e-Bike Elektrikli BisikletBizce bu bisiklet, şehir içlerindeki o karmaşık transferleri önleyebilir. Araba üreticisinden gelen bu bisikletli taşımacılık projesi hayata geçtiği an, bir kamyonun gidemeyeceği yerlerde kolay ve hızlı teslimatlar yapabilir.

e-Bike için sınır olmayacak! Şehir merkezinde ticaretle uğraşan bir kişiyseniz, bir şeyi ulaştırmada bu bisikleti kullanabilirsiniz. Veya bir üretim tesisi! Otellerde bile işe yarayacak emisyonsuz araç, şahsi kullanımlara dahi uygun.

Cargo e-Bike sürücü dahil 210 kg yükü taşıyabilir!

VW e-Bike Elektrikli Bisiklet 100 Km MenzilVW bisikletinin taşıma kapasitesini aslında siz belirliyorsunuz. 80 kg ağırlığa sahipseniz 130 kg daha bir şey taşıma hakkınız var. 100 kg olursanız da 110 kg.

Aracın ön tarafında, iki tekerlek ve bunların arasına 510 litre depolama hacmine sahip kapalı kargo alanı verilmiş. Dilediğiniz an iki tekerlek arasındaki depo kısmını alıp, daha farklı yükler taşıyabilirsiniz.

Elektrikli bisikletin hız ve menzil rakamları gayet memnun edici düzeyde.

VW e-Bike Elektrikli Bisiklet Şarj500 Wh lityum iyon pillere sahip Cargo e-Bike ile 25 km/h’ye kadar süratlere çıkabilirsiniz. Sürücünün pedal hareketlerine yardımcı olan elektrik motoru 48 volt.

Üç tekerlekli taşıt, gidona kadar 2.060 mm uzunluğunda, 890 mm genişliğinde ve 1.100 mm yüksekliğindedir. Güvenlik açısından yük platformunun düşük ağırlık merkezi “yüksek derecede devrilme emniyeti” sağladığı söylendi.

VW’nin yaptığı bu çok amaçlı elektrikli bisikletle tek şarjla 100 km gidebileceksiniz ki bu çok iyi bir rakam. Bazen bu tip çalışmalar konsept halinden çıkamaz.

Ancak Alman markadan gelen bu inovatif bisiklet projesi için Hannover kenti merkez gösterilmiş. Burada kurulacak yeni tesiste yeni Cargo e-Bike’ların üretildiğini görebileceğiz. Ancak ne zaman olduğu söylenmedi. VW’nin en mini ticari aracı hakkında sizin düşünceleriniz neler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum