Yatırım yapmaya başla!

VW Elektrikli Araçlara Yönelik Saldırı Planlarını Yaptı!

VW, elektrikli araçlara daha fazla yatırım yaparak ileriye dönük müthiş planlarından bahsetti!
VW Elektrikli Araçlara Yönelik Saldırı Planlarını Yaptı!

VW, elektrikli araçların bir çeşidini piyasaya sürmek için hazırlanıyor. Alman markanın üretim planlamalarına bakılırsa 2020’ye kadar modelin hazır olacağı bildirildi. Elektrikli araçlarda gözle görülür artışlar oldu ve olmaya devam ediyor. O yüzden çoğu şirket, gereksiz veya karlı olmayan işlerinin çoğunu sonlandırdı.

Volkswagen, %60 oranında satışları artan EV (elektrikli otomobil) araçlara yönelik biraz daha hızlı hareket edecek. Gösterilen elektrikli konseptlerin gelişim ve bitirme süreçlerinin daha erkene alınmasına çalışılacak.

VW 2020 Yılına Kadar 150 Bin Elektrikli Araç Satmayı Planlıyor!

VW 2020 Yılına Kadar 150 Bin Elektrikli Araç Satmayı Planlıyor!VW E-Mobility CEO’su Thomas Ulbrich, geçen yıl elektrikli otomobil satışlarının %60 oranında arttığını ve şirketin 2020 yılına kadar 150.000 adet satmayı planladığını bildirdi. Ulbrich, ID hatchback ve ID Crossover satışlarınında da 100.000 adet hedefisini koyduklarını bildirdi.

ID, ID Crozz, üretimi onaylanan ID Buzz ve ID Vizzion kavramlarının üretim versiyonlarının tasarım ve geliştirme açısından “neredeyse tamamladığı” söylendi.  Gelişmelerin devamında akü tedarikçisi ile sözleşmelerin imzalandığı ve Zwickau tesisi, MEB mimarisine dayalı araçların hazırlanması için 1.1 milyar Euro‘dan fazla yatırım yapıldığı bildirildi.

Elektrikli araçlar için oluşturulan MEB mimarisinde Audi, Seat ve Skoda şirketlerinin de yararlanacağı aktarıldı. Esnek olan platformda kompakt araçlar, SUVve MPV’lere kadar her şey destekleniyor.

ID Ailesi Yeterli Güç ve Menzil Rakamları Verecek!

ID Ailesi Güzel Güç ve Menzil Rakamları Verecek!Marka yetkilisi, “ID ailesi için, elektrik aktarma organları temel olarak arka aksa güç elektroniği ve bir şanzımanla entegre edilmiş bir elektrik motorundan oluşur. Batarya paketi zeminin altına monte edilirken, dört tekerlekten çekiş seçenekleri ek bir motor içerir.” denildi.

Alman şirket çok fazla spesifikasyona girmeden ID Konsepti 168 elektrik motorla desteklemeye başlayacak. Şirket verilerine göre araç 8 saniyede 100 km’ye kalkış yapacak. Yine de planlar orta seviyedeki bu motorun daha yüksek ve daha alçak türevlerinin olacağını belli ediyor. Şimdilik VW’nin elektrikli araçlara yönelik planları bu kadar. Gelişmeler oldukça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum