Yatırım yapmaya başla!

VW’nin Büyük Hacimli Atlas SUV’na Farklı Gövde Yapısı Geliyor!

VW'nin en büyük araçlarından olan ve Amerika pazarı için hazırlanan Atlas SUV'un 5 kişilik daha kompakt yapıdaki versiyonu hazırlanıyor.
VW’nin Büyük Hacimli Atlas SUV’na Farklı Gövde Yapısı Geliyor!

VW’nin Amerikan yüzü olan ve her konuda o ülke odaklı ele aldığı yedi kişilik lüks aracı Atlas Autoblog‘un haberine göre biraz daha minyonlaştırılıyor. Sizler için ilk çıkış zamanlarında büyük 4×4 Atlas’ın ABD pazarına gönderileceğinden bahsetmiştik. Alman firmanın amacı Toyota ve Ford gibi rakiplerin yanında aynı yapıda geniş bir araç sunmaktı. Giriş kısmını da Atlas’la halletti.

Projelendirme kısmında insanların neye dikkat ettiği ve vazgeçilmezleri neler onlara yöneldiler. Bir kere 7 kişilik oturma pozisyonu sunulacak ve orta halli digital öğe sunumları yapılacaktı. Pazar savaşında Alman marka aslında istenileni verdi. Şimdi ise bu yapıyı daha ortalı bir şekilde diğer pazarlara hazırladığı bilgisi geldi.

Strateji, Avrupa ve bazı pazarlara spor Atlas’la saldırmak.

Yeni tip gönderilirken de bazı değişimileri es geçilmemiş. Tek kare resme göre; farların yeni nesil Toureg tabanlı olduğu gözlerden kaçmıyor. Onun dışında aydınlatmanın devamı gibi gösterilen ızgara yapısı güzel. Tampona verilen görsel anlamda cezbeden difüzör yapısı da hatlarla uyum içerisinde.

Yeni tiplemesiyle Avrupa da güzel işler yapılabilir. 5 kişilik olarak çıkış yapılacak olmasının nedenini şu an için anlayamadık. Atlas daha kompakt yapıda düşünülürse zaten belli olmuş oluyor. Diğer bir konu, Alman menşeli Amerikan SUV‘un motor kısmında neler olacak. 2013 yılında tanıtılan CrossBlue konsept tabanlı VW’nin en büyük aracı, 3.6L V6 ile çıkış yapmasının yanında daha düşük TSI’ların olması da mümkün. Aynı zamanda bu aracın Avrupa gönderiminde hibrit desteğinin de olacağını düşünüyorum. Böylelikle 280 ps olan benzin motor gücü, hibritle desteklenip daha az yakıt sarfiyatı olacaktır.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum