Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

VR Gözlükleri ile İstanbul Turuna Ne Dersiniz?

VR Gözlükleri ile İstanbul Turuna Ne Dersiniz?

İstanbul’a bir türlü doyamayanlardan mısınız? Her köşesine adım atmadığınızı mı hissediyorsunuz? İşte, tam da sizin aradığınız ve İstanbul’a doyabileceğiniz bir yenilik geliyor! İstanbul’u kuşlar gibi havadan seyretmek için Boğaz Köprüsü’nün tepesine çıkmanıza gerek yok. Çünkü Türklerden oluşan ve gezmeye doyamayan bir ekip, sizler için İstanbul’u tepeden seyredebileceğiniz bir proje üstünde çalışıyor.

Evliya Çelebi gibi birçok insan, senelerdir kuşların uçarken neler hissettiğini hissetmeye çalışıyor ve yine birçok araştırmacı nasıl uçabiliriz diye araştırma yapıyor. Yıllardır paraşütle, zeplinle veya balonla bu hissi anlamaya çalışıyorlar. Tüm bunlarla, biraz da olsa uçmanın nasıl bir his olduğunu anlayabilirsiniz ama bu yeni teknoloji, sizleri uçma hissi ile tanıştırmak için kapınızı çalıyor.

Kuşlar Gibi İstanbul Üzerinde Süzülerek Keyifli Bir Şehir Turu Atın!

Kuşlar Gibi İstanbul Üzerinde Süzülerek Keyifli Bir Şehir Turu Atın!Virtual Reality (VR) teknolojisi, gerçek hayatta var olan ve olmayan şeyleri sizler için tekrardan oluşturarak kullanıcılara gerçek bir deneyim imkanı sunmaktadır. Öyle ki bilgisayar üzerinden hiç var olmayan bir dünya dahi yaratılabilir. Ekibimiz de bu teknolojiden sonuna kadar yararlanarak tüm engelleri ortadan kaldırmak istiyor.

Teknoloji sayesinde neredeyse yapamadığımız hiçbir şey yok. Peki, neden uçamayalım? VR turu ile herkes İstanbul’u sonuna kadar gezme deneyimi yaşayabilecek. Hele ki üşengeç arkadaşlar için sanırım dünyanın en güzel ürünü haline gelecek. Evden çıkmadan sanki dışarıdaymış hissiyatı onlara yeterli olacaktır. Kullanımı ise oldukça basittir. Sırasıyla:

  • Uygulamadan VR turunu indiriyorsunuz.
  • Akıllı telefonunuzu VR gözlüğüne yerleştiriyorsunuz.
  • Bunlardan sonra ise son aşama, turun başlaması oluyor.

İlla VR gözlüğünüz olması gerekmiyor; ancak aynı deneyimi yaşayamazsınız. VR gözlüksüz herhangi bir video izliyormuş gibi olur bu da sizin pek işinize gelmeyecektir. Sonuçta, normal bir şekilde İstanbul’un tepeden çekilen videolarını da izleyebilirsiniz. Proje yalnızca İstanbul ile sınırlı kalmayacak, ekip seri üretime başladıkları zaman uygulamaya başka yerleri de ekleyeceklerini belirtmişlerdir. İşin güzel tarafı ise VR turu ve VR gözlüğünü yalnızca 49 Türk lirasına edinebilirsiniz.

İstanbul semalarında kılınızı bile kıpırdatmadan dolaşmak istiyorsanız VR turu ile bu dileğinize en kısa şekilde ulaşabilirsiniz. Bunun için aşırı varlıklı olmanıza gerek dahi yok. 49 liraya sahip olabileceğiniz bu gözlük sayesinde, İstanbul üzerindeki kuşlar neler görüp nasıl hissediyorlarsa siz de öyle hissedeceksiniz. Ayrıca ekip, projenin teslimat tarihi olarak Ocak 2017’yi gösterdi. Umarız çıktıktan kısa süre sonra yeni şehirleri de ekleyerek bizlere mükemmel bir göz zevki yaşatırlar.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Sektörel kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum