Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Volvo, V40 Modelini Test Etmek İsteyenlere Aracı Amazon’la Yolluyor

Volvo, potansiyel müşterilerinin V40 modelini test etmesi için epey basit bir yöntem bulmuş!!!

Volvo, mobil telefonlarımızdan da yönlendirebileceğimiz güzel bir çalışmaya imza atıyor. Yeni nesil araçlarımızın bilgi – eğlence ekran özellikleri bildiğimiz gibi her türlü donanımlara sahip. Sadece yakıt durumu, sıcaklık vb. teknik bilgileri gösteren ekranlardan sonra yeni multi medya ekranlarla kesinlikle karşılaştırılamaz.

Artık araçlarımızda Wi-fi ve 4.5 G gibi bağlantı özellikleriyle sınırsız bilgilere ulaşabilme imkanları tanınıyor. Şimdi ise buna bağlantılı olarak Amazon tarafından Prime Now uygulaması sunuldu. Uzaktan, kolay bir yöntemle Volvo V40 modelinin test sürüşü için rezerve yaptırabiliyorsunuz. Böylece değerli olan vaktiniz korunmuş oluyor.

Amazon Prime Now Sayesinde Volvo Bayisine Gitmeyeceksiniz!

Sadece bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan kayıt olmanız yeterli olacaktır. Sonrasında size listeden bir yer verilerek uzman kadro tarafından V40 evinize kadar getirilecek. Araç direksiyonun geçtiğinizde, test edeceğiniz 45 dakikalık süre başlatılıyor. Dilediğiniz gibi direksiyonda Volvo’nuzu test edip, deneyimli Volvo çalışanından araç hakkındaki en ince detayları öğrenebileceksiniz.

İsveçli marka Genel Müdürü Jon Wakefield, “Volvo Cars’ta insanların hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. Prime Now Test Drive ile potansiyel müşterilerin V40’ımızı kendi şartlarında ve tanıdık bir ortamda denemelerine izin veriyoruz. ” şeklinde sistem hakkında açıklama yaptı.

Yeni Proje için Pilot Bölge İngiltere Seçilmiş

Prime Now ilk olarak İngiltere’de başlıyor. Yine de ülkenin genelinde olmayıp Londra, Birmingham, Manchester ve Edinburgh şehirlerinde yararlanabilinecek. Volvo’dan Prime Now’un diğer ülkelerde kullanımına dair bir açıklama gelmedi. Sanırız bir süre beklenmesi gerekilecek.

Amazon uygulaması, müşteri memnuniyeti ve o markayı tercih etmesi için ilk adımlardan biri olabilme potansiyeline sahip. Hizmet ve reklamın binbir çeşit boyutu olduğu gibi Prime Now’ı da bunların içerisine katabiliriz. Daha çok yeni bir uygulama olacağından, sadece haftasonları ve Haziran – Temmuz ayları içerisinde V40’ı test için bulunduğunuz yere isteyebileceksiniz.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Haber kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükle