Yatırım yapmaya başla!

Lüks Kavramını Baştan Yazan Otomobil: “Volvo S90 Ambience Concept”2018 Pekin Otomobil Fuarı‘na Volvo inanılmaz bir iç mekan yapısıyla geliyor. S90 Ambience Concept ile bazı tanımlamaları silip, kendi dilinde olanı söylemek istemiş. Bu araç 3 koltuklu bir kokpit tasarımına sahip. Excellence donanım seviyesi üzerinden yapılan anlayışta, görünce bile rahatlatan duruşlar aşılanmış. Arka yolcular birbirlerinden bağımsız şekilde oturacak.

Tavan kısmına baktığımızda Kuğu Gölü, İskandinav Ormanı, Kuzey Işıkları, Takımadalar ve Yağmur gibi farklı görsel efekt uygulamaları bulunuyor. Volvo yolcuların ultra konfor anlayışları için farklı modda hizmet veriyor.

Bunlardan birisi Freedom diğeri Night Point. Freedom da enerjinin yüksel tutulma ilkesi olurken diğerinde dinlendirmeyi yönelik ilerlenilmiş. Ön konsolda bulunan bir düğme ile ferahlık getiren 4 ayrı koku ünitesine sahip.

Tüm kontroller arka kısımda tamamen size bırakılarak, ön kısımdan bağımsız hareket edilmesi sağlanmış. Bowers and Wikins‘in araca yakışır premium ses sistemiyle kabin içerisinde surround ses deneyimi yaşatılıyor. Makam tarafındaki yolcu biraz daha özel karşılanıyor çünkü, ortadan çıkan bar kısmıyla beraber ayaklarını uzatarak süper bir yolculuk ayrıcalığı o kısma verilmiş.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum