Yatırım yapmaya başla!

Volvo CEO’sunun Araçlarıyla İlgili İddiası Sevindirici!

Volvo'dan Sorumlu Başkan Robin Page'den güzel haberler var!
Volvo CEO’sunun Araçlarıyla İlgili İddiası Sevindirici!

Biliyoruz ki Çinli olan hangi ürün olursa olsun gözümüzdeki kalite seviyesi bellidir. Maliyetlerden kaçabilmek için bazen aklımızın almadığı fiyatlarda ürünleri satılır. Hediyelik eşya, ev ve spor ürünlerinden ziyade bunun kahrını en çok çeken otomotiv sektörüdür. Milyonlarca doları bir araç geliştirilmesine harcayan üreticilere karşı Çinliler patent kurallarını hiçe sayarak yapılanların aynısını kopyalamakla görevli. Maliyet bakımından ziyade sözü geçen otomobilciler pazardan pay alabilmek için tesislerini Uzak Doğu ülkesine taşıyor.

Bunun handikapı ise bundan sonra Mercedes, Volvo gibi şirketlerin kalitesiz otomobil üreteceği düşüncesi. İsveçli şirket tarafından son habere göre araç kalite seviyelerinin düşündüğümüz gibi olmadığı savunuluyor.

Volvo’dan Sorumlu Başkan Yardımcısı Endişe Duyanlar için Açıklamalarda Bulundu

Başkan Robin Page Avustralya Go Auto‘ya verdiği röportajda, “Bazı kişilerin İsveç’teki araç skalasının bir çoğunu Çin’de inşa ettiğimiz için tedirginlik duyuyor. Bizim keşfettiğimiz ise Çin’de üretime giren araçların Avrupa’dakinden daha iyi olduğunu biliyorum. Herkes Volvo kalitesinin düştüğünü sanarak endişe ediyordu. Kesinlikle ilk üretime başladığımız andan itibaren yüksek kaliteye önem verdik.

Geely Firması Bazı Şeylere Güvenmediği için Otomobiller Daha Sağlam Çıkıyormuş!

Böyle konuşmalarının nedeni de Geely şirketinin otomasyona fazla güvenmediği. Çoğu Avrupalı otomobil üreticilerinin sistemlerinde çok fazla otomasyon koydukları için gerekli manuel ayarlamaların yapılmadığı iddia ediliyor. Anladığımız kadarıyla Geely’in, süper teknoloji de üretim yapmadığı için daha sağlıklı olduğu düşünülüyor.

Bu söylediklerinde haklı olabilirler çünkü ortak marka olarak hayata geçirilen Lynk & Co‘nun 01 modeli “ömür boyu garantili” olarak hiç görmediğimiz bir tarzda satışı yapılacak. O kadar sağlam olmasa garanti süresi de  söylenen kadar verilemezdi.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum