Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

ABD’li Vlogger’ın Youtube’den Daha Fazla Para Kazanma Arzusu Ölümle Sonuçlandı!

Son dönemin para kazanma yöntemlerinden olan Vlogger'lık bu sefer bir faciaya dönüştü. İlgi çekme hırsıyla çekilen video, ölümle sonuçlandı. İşte detaylar;
ABD’li Vlogger’ın Youtube’den Daha Fazla Para Kazanma Arzusu Ölümle Sonuçlandı!

Para kazanmak ne kadar büyük bir hırs hepimiz biliyoruz. Hele ki yeni nesil bu konuda fazlasıyla cesur olabiliyor. Üstelik hem birbiri ile yarış hem de yapılacak işlerin farklılığı konusunda. İşte bu olaylardan birisi de geçen günlerde Youtube’den para kazanmak isteyen çift arasında yaşandı. Ve ne yazık ki tehlikeli bir yol seçilerek ölümle sonuçlandı.

ABD’nin Minnesota eyaletinde Vlogger olan 19 yaşındaki Monalisa Perez, filmlerin ateş etme sahnesini uyarlayarak daha fazla ilgi çekmek istedi.

Pedro Ruiz Sevgilisi Video Çekerken ÖldüÖnce sevgilisi Pedro Ruiz ile tehlikeli bir video çekeceklerini Twitter hesabından duyurdu. Ayrıca fikri verenin de sevgilisi olduğunu söyledi.

Monalisa’nın atladığı bir nokta vardı ki işte bu sevgilisini para kazanma uğruna gerçekten öldürmesine neden oldu.

Monalisa Perez Sevgilisi Pedro RuizFilmlerde bu sahnelerin nasıl çekildiğinden bihaber olan Perez, sevgilisi Ruiz’i göğsünden vurarak öldürdü. Üstelik Perez hamileydi ve 3 yaşındaki diğer çocuğu da yanlarındaydı.

Monalisa Perez 3 Yaşındaki ÇocuğuMonalisa Perez yaşadığı şokla hemen 911’i aradı. Telefonda, sevgilisini video çekerken vurduğunu söyledi ve yardım istedi. Sevgilisi Ruiz, yapılan müdahalelere karşın kurtarılamadı. Perez ise tutuklandı ve 10 yıl hapis cezası aldı. Tutuklama kararı burada.

Monalisa Perez ve Redro RuizMahkemede, çiftin bütün videolarına kanıt olarak el koyuldu. Pedro Ruiz’in teyzesi, çiftin birbirini çok sevdiğini ve bu olayın tamamen dikkatsizlik sonucu yaşandığını belirtti.

Monalisa Perez Redro Ruiz'i Youtube'de ÖldürdüGördüğünüz gibi para kazanma hırsı bazen iyi sonuçlar doğurmuyor. Hırs bazen iyidir; ama doğru zamanda ve yerde bunu göstermeniz gerekiyor. Paranın doğasında olan şiddet, bu olaydan da anlaşıldığı gibi pek hata kabul etmiyor.

İşte video öncesinde çekilen kısım:

Youtube kanalı açarak para kazanmak son dönemin en popüler işlerinden ve genç nesil bu konuda oldukça meraklı. İlkokul çağındaki çocukların bile kanalı var ve kendilerince çektikleri videoları yükleyerek para kazanmak istiyorlar. Kendinden küçük kardeşini buna alet edenler olduğunu da mutlaka görmüşsünüzdür.

Kısaca; çarşıdaki pirince giderken evdeki bulgurdan olmamak için hırsınızı doğru kullanmanızı öneririz.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum