Yatırım yapmaya başla!

Virgin Hyperloop One ile Dubaili DP World’den Ultra Hızlı Kargo Projesi!

Richard Branson, Orta Doğu’nun en büyük liman işletmeleri şirketi DP World ile ortak girişimlerini duyurdu. İşte detaylar;
Virgin Hyperloop One ile Dubaili DP World’den Ultra Hızlı Kargo Projesi!

Virgin Group CEO’su Richard Branson, insanların yüksek hızlı tüpler içinde ulaşıma başlamasının 3 yıl içinde olacağını açıklarken, Dubaili şirket DP World ile yeni ortak girişimini de duyurdu.

Yaptıklarıyla geleceğin seyrini değiştirebilecek milyarderler arasında yer alan Branson, verdiği haberlerle büyük yankı uyandırdı. Dubai merkezli liman işletmeleri DP World ile Virgin Hyperloop One’ın ortaklığını duyuran Sir Branson, saatte 620 mil hızla kargo taşımacılığı yapacaklarını açıkladı.

Buna göre; yolcu taşımayı amaçlayan Virgin Hyperloop One ile birlikte geliştirilecek kargo sisteminin adının DP World Cargospeed olacağı belirtildi.

 Virgin Hyperloop One Dubaili Yatırımcısıyla Ortak GirişimRichard Branson’ın Dubai Port World’un CEO’su Sultan Ahmed bin Sulayem ile birlikte duyurduğu ortak girişim hakkında konuşan hükümdar Muhammed bin Raşid el-Mektum da hükümetin yeni teknolojiyi fazlasıyla önemsediğini söyledi. Bu durumu tasdikleyen Branson ise Dubai’nin her konuda önde geldiğini dile getirdi.

Söz konusu proje ile ilgili büyük heyecan duyduğunu belirten ünlü milyarder, DP World Cargospeed’in çığır açacağı yönündeki yorumlarıyla dikkat çekti.

İlaveten; ne zaman tamamlanacağı hakkında bilgi verilmeyen son teknoloji kargo servisinin, saatte yaklaşık 1000 kilometre hızla mal teslim etmeyi amaçladığı ve mevcut karayolları, demiryolları, havayolları altyapılarıyla bağlantı kuracağı açıklandı. Ayrıca projede yenilenebilir enerji kaynakları kullanılacağı belirtildi.

Neticede Orta Doğu’nun en büyük liman işletmeleri şirketi olan DP World ile Virgin Hyperloop One’ın ortak girişimi tüm dünyanın dikkatini çekti.

Dubai Port World’un CEO’su Sultan Ahmed bin Sulayem ile Richard BransonEn büyük yatırımcısı DP World olan ABD merkezli Virgin Hyperloop One, hyperloop alanında önde gelen şirketlerden biri olmaya devam edeceğinin de sinyallerini verdi.

Sonuçta Virgin Hyperloop One, Richard Branson’ın da her fırsatta dile getirdiği gibi sistemi dünyanın pek çok yerinde uygulanabilir hale getirmek, böylelikle dünyayı birbirine bağlamak, yolcu ve kargo taşımacılığının hiç olmadığı kadar hızlanmasını sağlamak istiyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.



Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükle



SAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum