Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Virgin America Tarafından Üretilen Dünyanın İlk Akıllı Spor Ayakkabıları Ayaklarınızı Yerden Kesecek!

Virgin America Tarafından Üretilen Dünyanın İlk Akıllı Spor Ayakkabıları Ayaklarınızı Yerden Kesecek!
Son Güncelleme: 
Yorum

Ürkütücü bir güzelliği olan Bilişim Çağı’nda akıllı hale gelen cihazların sonu gelmiyor. Önce telefonlarla başlayan akıllı cihaz devri, saatlerle, bileziklerle, Oral B Genius 9000 gibi akıllı diş fırçalarıyla ve yüzüklerle devam ediyor. Havacılık sektörünün en iddialı şirketlerinden Virgin America ise türünün tek örneği olan eşsiz bir akıllı ayakkabıyla, “kendi için küçük, teknoloji sektörü için büyük bir adım” atıyor. Dünyanın en lüks first class kabinleri arasında yer alan iç mekan tasarımlarıyla havacılık sektörünün en başarılı firmalarından bir tanesi olan Virgin America, kurucusu Richard Branson’a layık, uçuk projelerle karşımıza gelmeye devam ediyor.

2007 yılından bu yana, ABD merkezli hava yolu şirketi olarak hizmet veren Virgin America, ayaklarınızı tamamıyla yerden kesecek eşsiz proje ile giyim ve teknoloji dünyasını bir araya getiriyor. Yenilikçi First Class kabinlerini, meydana getirmiş olduğu eşsiz ayakkabılara uyarlamayı başaran Virgin America, First Class Shoes adını verdiği bu teknolojik spor ayakkabılar ile sektörde devrim yaratacak gibi görünüyor.

Şimdi dilerseniz Virgin America tarafından üretilen ve türünün tek örneği olarak piyasada yer alan bu akıllı spor ayakkabılara birlikte bir göz atalım:

Lüks First Class Kabinlerden İlham Alınan Eşsiz Tasarımı

Lüks First Class Kabinlerden İlham Alınan Eşsiz TasarımıVirgin America şirketinin, kreatif ajans Eleven Inc ve SearchnDesing’daki tasarım uzmanlarıyla işbirliği sonucunda ortaya çıkan ve ileri teknoloji ürünleriyle donatılmış bu akıllı ayakkabılar, kesinlikle aklınızı başınızdan alacak. Virgin America’nın dünyaya nam salmış lüks first class kabinlerinden ilham alınarak meydana getirilen bu spor ayakkabılar; mini bir video ekranı, Wi-Fi bağlantı noktası, aydınlatmalar, koltuk kemerleri ve USB telefon şarj cihazı gibi özelliklerle donatılmış. Virgin America’nın bu çılgın projesi, sıradan spor ayakkabıları çöpe atmamıza neden olacak gibi görünüyor.

Kaliteli Materyallerden Oluşan Bir Akıllı Ayakkabı

Kaliteli Materyallerden Oluşan Bir Akıllı AyakkabıGeleceğin teknolojisini kelimenin tam anlamıyla “ayağınıza getiren” bu üst düzey spor ayakkabıların her biri, yeniden şarj edilebilir bir batarya ile güçlendirilmiş. Türünün tek örneği olarak karşımıza gelen Virgin America First Class Shoes, kauçuk dış tabanı, yerleşik televizyonun bulunduğu beyaz İtalyan derisinden oluşan üst katmanı ve paslanmaz çelikten meydana getirilen first class kemeriyle, sadece teknolojik bir spor ayakkabı olmadığını bizlere kanıtlıyor. Kaliteli ve göz alıcı tasarımıyla da hayranlık uyandıran bu spor ayakkabıların geliri de bir yardım kuruluşuna aktarılacak.

Virgin America First Class Ayakkabılarının Fiyatı

Virgin America First Class Ayakkabılarının FiyatıGeleceğin seyrini değiştirebilecek güce sahip milyarderler arasında yer alan Richard Branson, bugüne kadar birçok eşsiz projenin destekçisi oldu. Yapmış olduğu yardımlarla, barış ve insan haklarının yanı sıra, çevresel bozulmalar için yürüttüğü çalışmalarla da takdir toplayan Branson, bu teknolojik ayakkabılarından elde edilecek gelirin Soles4Souls adındaki kar amacı gütmeyen yardım kuruluşuna aktarılacağını belirtti. eBay üzerinden açık arttırma ile 23 Ekim’den itibaren piyasaya sunulacak olan bu ayakkabıların 8.700 doların üzerinde bir fiyata satılacağı tahmin ediliyor.  

İşte karşınızda dünyanın ilk akıllı spor ayakkabıları: Virgin America First Class Shoes

LED aydınlatmalı ve pleksiglastan oluşan bir vitrinde sergilenen bu akıllı ayakkabılardan şimdilik sadece bir çift üretilmiş. Gelirinin yeni ve ikinci el ayakkabıları toplayarak, dünya çapında ihtiyacı olan insanlara dağıtan Soles4Souls kuruluşuna aktarılması ise bu süper ayakkabıları daha da çekici hale getiriyor. Peki, birlikte incelemiş olduğumuz Virgin America First Class Shoes ile geleceğin teknolojisini beraberinizde götürmek istemez miydiniz?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu