Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Viking Kağıt Hisseleri Hızlı Düşerken, Aylık Kaybı %5’i Aştı

Viking Kağıt hisselerinde devam eden düşüşler aylık bazda %5,07 kayba işaret ederken, bugünkü işlemlerde %4'e yakın gerileme gösteriyor.
Viking Kağıt Hisseleri Hızlı Düşerken, Aylık Kaybı %5’i Aştı
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Viking Kağıt ve Selüloz A.Ş. (Viking Kağıt) hisseleri, dün başlattığı dik düşüşünü bugün de sürdürüyor. Uzun vadede ise hisselerin yükseliş eğilimini dalgalı bir şekilde devam ettirdiği görülüyor. TSİ 16.25 sularında hisseler %4’ü aşan kayıp göstermeye başladı.

Viking Kağıt hisseleri dünkü işlemleri 8,84 liradan kapattıktan sonra bugüne 8,86 liradan yükselişle başladı.
Viking Kağıt Yüzde 4,07 Düşüş
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Açılışta 8,88 liraya kadar yükselen hisseler, TSİ 11.10 sularında 8,94 liraya kadar tırmandı. Ancak burada fazla tutunamayan hisseler, yeniden hızlı bir gerileme kaydetmeye başladı ve TSİ 14.40 sularında 8,42 liraya kadar geriledi.

Hisseler öğleden sonraki işlemlerde bir miktar sakin seyretse de TSİ 16.30 sularında %4,07 oranında düşüşle 8,48 liradan alıcı bulmaya başladı. Hisselerin düşüş eğilimini devam ettirmesi durumunda 8,28 lira ilk destek noktası olarak takip edilecek. Eğer yönünü yeniden yukarı çevirirse bu sefer 8,80 lira ilk direnç noktası olarak izlenmeye başlanacak.

Viking Kağıt’ın Borsa İstanbul’da işlem gören VKING kodlu hisselerinin fiyat performansını incelediğimiz ise haftalık bazda %1,41 değer kaybettiği görülüyor. Aylık bazda %5,07 düşen hisseler, yıllık %62,33 getiri sundu.

Şirket tarafından bugün Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklama ile bağımsız denetim kuruluşunun belirlenerek Olağan Genel Kurul’un onayına sunulmasına karar verildiği söylendi. Bağımsız denetim kuruluşu olarak PwC Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş’nin seçildiği açıklandı.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın