Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Vietnam’ın Büyüleyici Kasabası Dev Taş Ellerin Tuttuğu Köprüyle Cazibesini Artırdı!

Vietnam'ın büyüleyici güzellikteki kasabasında hizmete açılan dev taş ellerin tuttuğu köprü dünyanın dört bir yanından ziyaretçi ağırlamaya başladı. Detaylar aşağıda;
Vietnam’ın Büyüleyici Kasabası Dev Taş Ellerin Tuttuğu Köprüyle Cazibesini Artırdı!

Dev taş eller tarafından tutulan yeni bir köprü, sosyal medya kullanıcılarının yeni gözde yapıları arasına girdi. Sıra dışı köprüde çekilmiş pek çok fotoğraf Instagram kullanıcılarının mekanı daha da merak etmesini sağlarken, büyük bir yatırımla inşa edilen yapının amacına hizmet edeceği şimdiden belli oldu.

Haziran başında kullanıma açılan The Gold Bridge’in, ülkenin doğu kıyısındaki en büyük dördüncü şehri Da Nang’ın arkasında deniz seviyesinden 1400 metre yükseklikte tasarlandığı belirtildi. Projenin resmi mimarının kim olduğu bilinmese de peyzaj tasarımının TA Landscape Architecture tarafından yapıldığı kaydedildi.

Mimarinin bölgeye turist çekmede ne kadar önemli bir faktör olduğu tüm dünya tarafından bilinen bir gerçekken, bu göz alıcı köprü şimdiden ülkenin ilgi odağı haline geldi.

Dev taş Ellerin Tuttuğu Köprü Hizmete AçıldıVietnam’da Da Nang’ın Ba Na Hills isimli bölgesinde inşa edilen The Golden Bridge, iki dev elin üzerinde durmasıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Çünkü sıra dışı tasarımıyla hem seyahatseverlere hem de sosyal medya kullanıcılarını kendisine çeken köprü, gökyüzüne doğru yükselen bir çift el tarafından tutuluyordu.

Aşağı yukarı 150 metre uzunluğunda olan The Golden Bridge’in, Thien Thai Garden’ın devam eden gelişiminin bir parçası olarak açıldığı belirtildi.

Ba Na Hills'te Açılan Köprü Turist Sayısını Artıracakİlaveten; göz alıcı tasarımı artık Ba Na Hills’e akın eden 1.5 milyon ziyaretçiye açık olacağı söylendi. Bunun yanında, ziyaretçilerin Deniz Altında 20.000 Fersah ve Fransız bahçelerinden ilham alan Fantasy Park’ı görme fırsatlarının olduğu kaydedildi. The Golden Bridge’ın bölgeye daha çok turist çekmek için 2 milyar dolarlık yatırımın bir parçası olması ayrıca vurgulandı.

Sonuçta; The Golden Bridge’in bulunduğu Ba Na Hills kasabasındaki tatil yerinde daha birçok nefes kesici yapı ziyaretçilerini bekliyor.

Vietnam The Golden BridgeKöprü ormanın yemyeşil bitki örtüsünün arasında sarı rengiyle büyülü bir mimariyi andırırken burada kaleler, pagodalar ve daha görülmesi gereken birçok yapı bulunuyor. Ayrıca Ba Na Hills’de (Ba Na Tepeleri) Guinness Rekorlar Kitabı’na girmiş bir teleferik sistemi bulunuyor.

5 km uzunluğundaki teleferik dünyanın en güzel teleferiklerinden biri olarak belirtilmekte ve saatte 1.500 yolcu taşıyabilmektedir. Sonuçta; Çin Denizi ile dağların muhteşem manzarası arasında kalan bu güzel Vietnam kasabası, yeni dev ellerin tuttuğu köprüsünün de yardımıyla dünyanın dört bir yanından turist ağırlamayı beliyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Turizm kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum