Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Vacheron Constantin, Horoz Yılı’na Etkileyici Bir Metiers d’Art Modeli ile Giriyor!

Vacheron Constantin, Horoz Yılı’na Etkileyici Bir Metiers d’Art Modeli ile Giriyor!

İsviçre saatlerinin “kutsal üçlüsü” denince akla gelen ilk isim olan Vacheron Constantin, meydana getirmiş olduğu sanat eserleriyle bizleri kendisine hayran bırakmaya devam ediyor. İlk olarak Göktürkler ve Uygur Türkleri tarafından kullanılmaya başlanan, daha sonra ise Çin’e geçen 12 Hayvanlı Takvim, şimdilerde ise Vacheron Constantin saatleriyle hayat buluyor.

Geçtiğimiz günlerde, İsviçreli saat devi Vacheron Constantin, 2016 Maymun Yılı’na özel olarak ürettiği Metiers d’Art La Legende Du Zodiaque Chinois saatini dünyaya tanıtmıştı. 2016 yılını maymun desenli etkileyici bir model ile kutlayan Vacheron Constantin, elbette ki, 2017 Horoz Yılına da eli boş girmiyor. Vacheron Constantin, Metiers d’Art Legend of the Chinese Zodiac Year of the Rooster adını verdiği saatiyle hem Metiers d’Art koleksiyonunu zenginleştiriyor hem de bizlere yılbaşı için göz alıcı bir hediye seçeneği sunuyor.

İşte karşınızda, Vacheron Constantin’in Horoz Yılı’na özel yeni saatleri:

Vacheron Constantin’den Horoz Yılı’na Gösterişli Bir Başlangıç

Vacheron Constantin'den Horoz Yılı'na Gösterişli Bir Başlangıçİsviçre saat devi Vacheron Constantin, 2017 Horoz Yılı’na özel olarak tasarlamış olduğu iki yeni saat modeliyle, bizleri bir kez daha kendisine hayran bırakıyor. Vacheron Constantin’in Metiers d’Art koleksiyonunda yer alan bu sanat eseri, oldukça karmaşık zanaat teknikleri kullanılarak meydana getirilmiş. Bu yeni saatler, markanın bu yıla özel olarak tasarlamış olduğu Metiers d’Art La Legende Du Zodiaque Chinois modeli baz alınarak oluşturulmuş. 40 mm çapında platin ya da 18 ayar roze altın kasası ile 30 metre derinliğe kadar suya dayanıklılık gösterebiliyor.

Antik Bir Kağıt Kesme Yöntemiyle Hazırlanan Kadranı

Antik Bir Kağıt Kesme Yöntemiyle Hazırlanan KadranıPahalı materyallerden oluşturulan kasasıyla hayranlık uyandıran bu modelin en önemli özelliği; kadranında bulunan motiflerin “jiǎnzhǐ (纸)” adı verilen antik Çin’e özgü kağıt kesme tekniğiyle hazırlanmış olmasıdır. Çiçek motiflerinin yanı sıra, platin ya da pembe altından yapılmış 3D horoz figürü de Vacheron Constantin’in yeni saatini, çok daha şık bir sanat eseri haline getiriyor. Ayrıca kadranın ana hatlarında kullanılan Grand Feu emayesi de Vacheron Constantin saatlerinin kalitesini, bir kez daha gözler önüne seriyor.

Horoz Yılı’na Özel Vacheron Constantin Saatinin Fiyatı

Horoz Yılı'na Özel Vacheron Constantin Saatinin FiyatıVacheron Constantin’in bu yeni saati, 1.5 milyon dolarlık fiyat etiketiyle bugüne kadar üretilen en seçkin saatler arasında yer alan Tour De L’lle kadar pahalı olmasa da bünyesinde barındırmış olduğu kaliteli materyallerle, etkileyici bir model olarak karşımıza geliyor. 237 bileşenden oluşan otomatik 2460 G4 kalibresi ile 40 saatlik güç rezervi yapabilen bu saat, 22 ayar altın rotoruyla da dikkat çekiyor. Ayrıca sadece 24 adet üretilen Vacheron Constantin Metiers d’Art Legend of the Chinese Zodiac Year of the Rooster saati 100,500 dolarlık fiyat etiketiyle de saat meraklılarının hayallerini süslüyor.  

262 yıldır yaratmış olduğu her saat modeliyle takdir toplamayı başaran Vacheron Constantin, 2017 Horoz Yılı’na özel olarak üretmiş olduğu yeni başyapıtıyla da hayranlık uyandırmaya devam ediyor. Pahalı ve kaliteli materyalleri, köklü tarihinden edinmiş olduğu tecrübeyle harmanlayan Vacheron Constantin’in bu yeni saatini, yeni yılda bileğinizde görmek istemez miydiniz?Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Moda kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum