Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Uzman: Bu Gerçekleşirse MATIC Fiyatı 1,5 Dolar Üstüne Fırlayacak

Ünlü kripto analisti, MATIC fiyatının 1,5 dolar seviyesinin üzerine fırlamasının mümkün olduğunu söylerken bazı noktalara dikkat çekti. Detaylar haberde;
Uzman: Bu Gerçekleşirse MATIC Fiyatı 1,5 Dolar Üstüne Fırlayacak
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto pazarında iki gündür gözlemlenen genel geri çekilme hareketlerine rağmen yeşil görünümünü koruyan ve piyasadan ayrışan altcoinler arasında yer alan MATIC, son günün ve haftanın en çok kazandıran kripto varlıkları arasındaki konumunu sürdürüyor.

Son günlerde sert yükseliş hareketleri yapmış olsa da bazı kripto analistleri ana olayın daha yeni başladığını düşünüyor.

Söz konusu analistler, token fiyatının 1 doları bir kez daha geçmesini ve 1,5 doların üzerine çıkmasını bekliyor.

MATIC Fiyatı Yüzde 76 Artışla 1,5 Dolara Yükselebilir

Bunlardan biri olan kripto analisti Babenski, MATIC fiyatının 1,5 doların üzerine çıkabileceği bir senaryo ortaya koydu.

MATIC’in hala biraz dirençle karşı karşıya olduğunu ancak 0,9 doların üzerinde net bir kırılımın yükseliş hareketine yol açabileceğini belirtti.

Manşet Haberleri
Sponsorlu | 2023/3Ç Kar/Zarar %24.02/75.98%
Bitcoin Günü Nasıl Kapatır?

Fiyatın A&V modelinden çıkmaya çalıştığını ve altcoinin bu formasyondan çıkmaya çalışıyor olmasının bile yükselişe işaret ettiğini söylerken tam bir kırılımın fiyatın yükselmesini ve beklenilen 1 dolar seviyesinin aşılmasını sağlayabileceğini ifade etti.

Bu kırılımın, fiyatın yüzde 76‘ya kadar yükselişine neden olabileceğini söyleyen Babenski, bu durumun sonuç olarak MATIC’i 1,5 doların üzerine çıkaracağını belirtti.

Babenski MATIC Analizi
Kaynak: TradingView

Bunun gerçekleşmesi durumunda MATIC fiyatının neredeyse bir yıldır ilk kez bu seviyeyi aşmış olacağını ve başka bir boğa rallisinin başlangıcını işaret edebileceğini sözlerine ekledi.

Analist ayrıca, bu senaryonun gerçekleşmesi için Bitcoin (BTC) fiyatının da istikrarlı olması gerektiğinin altını çizdi.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2023/3Ç Kar/Zarar %24.02/75.98%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle finansal başarıya giden yolda lider adımı atın.