Yatırım yapmaya başla!

Uzaktan Kumandalı Arabaların Yüksek Hızlara Ulaştığı 7 Performans AnıÇocukların oynadığı oyuncaklar gün geçtikçe geliştiriliyor ve eğlenceden çok zeka gelişimi için oyuncaklar yapılıyor. Bazı oyuncaklar yetişkinler için bile vazgeçilmez olabiliyor. Bu oyuncaklar arasında en çok ilgi çeken, uzaktan kontrol edilebilen oyuncaklardır.

Yetişkinlerin bile oynarken keyif aldığı bu oyuncaklara örnek olarak uzaktan kumandalı arabaları sunabiliriz. Bu videomuzda sizlere uzaktan kumandalı araçların performanslarından söz edeceğiz. Kimisi çamurun içinde kimisi küçük tepelerden oluşan engeller üzerinde sürülüyor ve ani hızlar ile bu performanslar daha eğlenceli hale gelebiliyor.

Bu araçlar oyuncak kategorisinden çıkıp adına yarış düzenlenebileceği bir araç haline geliyor. Sizler için bu araçların performanslarına ait görüntüleri bir araya getirdik. Yukarıdaki videomuzda bu görüntüleri izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum