Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Uygulamaya Özel Şifreleme Programı AppLock Telefonunuzu Karıştıranı Fişliyor!

Telefon kilidi kullanmak istemiyor ama bazı uygulamalarınızı sadece kendiniz kullanmak istiyorsanız AppLock ile bunu yapabilirsiniz.
Uygulamaya Özel Şifreleme Programı AppLock Telefonunuzu Karıştıranı Fişliyor!
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME

Pek çok akıllı telefon kullanıcısı cihazlarının güvenliği ve başkalarının telefonlarını karıştırmaması için şifre, desen ya da parmak izi gibi işlevleri kullanıyorlar. İnsanların kişisel bilgilerinin artık sıklıkla telefonlarda ve uygulamalarda olduğunu düşündüğümüzde bu tarz güvenlik önlemlerinin alınması elzem görünüyor.

Ancak kimi kullanıcılar ise telefonlarında herhangi bir kilit ya da şifreleme kullanmak istemiyorlar. Eğer bu tarz bir güvenlik yöntemi kullanmak istemiyor ancak bazı uygulamalarınızı da kendinize özel kılmak istiyorsanız Android için geliştirilmiş AppLock uygulaması işinizi görecektir.

Uygulama Telefonunuzu İzinsiz Karıştıranı da Size Bildiriyor

Paratic Placeholder 640x360

AppLock sadece telefonunuzda kurulu olan uygulamalara erişimi engellemekle yetinmiyor. Güvenlik anlamında işinizi görecek pek çok işlevden AppLock ile faydalanabilirsiniz. Eğer herhangi bir uygulamayı AppLock ile koruma altına aldıysanız ve bir kişi o uygulamaya erişmek isterse güvenlik uygulaması o kişiyi fişliyor.

Uygulamaya izinsiz olarak erişmek isteyen kişi yanlış şifre denemesi yaptığında AppLock gizli bir şekilde ön kameradan kişinin fotoğrafını çekiyor. Böylece cihazınızı izinsiz karıştıranın kim olduğunu da rahatlıkla tespit edebiliyorsunuz.

Manşet Haberleri
Sponsorlu
BİST 100 Günü Nasıl Kapatır?

AppLock’ta Pek Çok Özellik Mevcut

Paratic Placeholder 640x360

AppLock ile uygulamalarınızı koruma altına almak için birbirinden farklı şifreleme yöntemi kullanabiliyorsunuz. Tıpkı telefon kilitlemede olduğu gibi bu uygulamada da desen, şifre ya da parmak izi tanımlayarak önleminizi alabiliyorsunuz.

Ayrıca uygulamada, gelen çağrıları kilitleme, çocuk kilidi, uygulamaların kaldırılmasını engellemek ve batarya tasarruf modu gibi pek çok yararlı özelliği kullanmanız mümkün. AppLock uygulaması şu an da sadece Play Store kullanıcıları tarafından indirilebilir durumda.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle finansal başarıya giden yolda lider adımı atın.