Yatırım yapmaya başla!

Uydudan Görülebilen 250 Dönümlük Dev Panda Solar Çiftliği!

Uydudan net bir şekilde görüntülenebilecek büyüklüğe sahip olan 250 dönümlük dev panda solar çiftliği ile tanışmaya hazır mısınız?
Uydudan Görülebilen 250 Dönümlük Dev Panda Solar Çiftliği!

Birbirinden farklı ve etkileyici yapılara ev sahipliği yapan Çin, şimdi de panda şeklinde dev bir güneş enerjisi santrali ile bizleri kendisine hayran bırakıyor. Halihazırda sevimli ve sempatik yapılarıyla kalplerimizi çalmayı başaran pandaların ilham kaynağı olduğu bu yapı da oldukça şirin görünüyor.

Uydudan bile görünebilecek kadar büyük bir yapı olan bu solar çiftlik, panda şeklindeki tasarımıyla da benzersiz bir özelliğe kavuşacak. Tamı tamına 250 dönümlük bir yeşil enerji santrali olarak karşımıza gelen bu yapı, belki de dünyanın geleceğini değiştirebilecek en önemli adımlardan bir tanesi olabilir.

İşte huzurlarınızda 250 dönümlük dev panda şeklindeki solar çiftlik;

258 Dönümlük Dev Bir Güneş Enerjisi Tarlası!

258 Dönümlük Dev Bir Güneş Enerjisi Tarlası!Sempatiklikleriyle kalplerimizi çalmayı başaran pandalar, devasa bir güneş enerjisi santraline ilham kaynağı oldular. Yeşil enerjinin öneminin fazlasıyla artmış olduğu günümüz dünyasında böyle bir atak belki de gezegenimizin hayatta kalması için etkili bir adım olabilir.

Panda Solar ÇiftliğiRüzgar, su ve güneş enerjisi gibi yenilenebilir enerjilerin önemine dikkat çekebilecek bir inşa olan bu solar çiftliğin, nefes almanın bile fazlasıyla zorlaştığı Çin’de inşa edilecek olması da oldukça önem arz ediyor. Geçtiğimiz günlerde dünyanın en büyük yüzen güneş enerjisi santralini inşa eden Çin; şimdi de dev panda görünümünde tamı tamına 258 dönümlük bir solar tarla ile karşımıza çıkıyor.

25 Yılda 3.2 Milyar Kilovat Saatlik Enerji Üretecek!

25 Yılda 3.2 Milyar Kilovat Saatlik Enerji Üretecek!Geleceğimiz, daha da önemlisi çocuklarımıza yaşanabilir bir dünya bırakabilmek için yürütülen yeşil enerji projeleri, 250 dönümlük bu dev panda solar çiftliğiyle oldukça eğlenceli bir hale dönüşüyor.

Görünümünün yanı sıra 25 yılda tamı tamına 3.2 milyar kilovat saatlik güneş enerjisi üretebilecek bir yapı olan Panda Solar Çiftliği, China Merchats New Energy Group’un ellerinde hayat buluyor.

5 Yıl İçerisinde Panda Şeklinde Solar Çiftlik Sayısı Artacak!

5 Yıl İçerisinde Panda Şeklinde Solar Çiftlik Sayısı Artacak!50 megavatlık güç üretebilecek bir kapasiteye sahip olan Panda Solar Çiftliği, 25 yıl boyunca 2,74 milyon tonluk karbon emisyonunu da ortadan kaldırmayı başaracak gibi görünüyor. Gereç dikkat çekici tasarımı, gerekse ürettiği muazzam güçle hayranlık uyandıran bu yapıdan, önümüzdeki 5 yıl içerisinde daha fazla inşa edilecek.

Çok mu geç kaldık ya da hala dünyamızı kurtarabilmek için bir umut var mıdır bilinmez. Fakat Çin Halk Cumhuriyeti başta olmak üzere dünya ülkelerinin birçoğunda atılan bu adımlar, biraz da olsa bizlere umut aşılamayı başarıyorlar. Ülkemiz dahil tüm dünyanın yeşil enerjiye geçmesi dileğiyle haberimizi sonlandırıyoruz. Peki, sizce Çin’de inşa edilecek olan bu yapı farkındalık yaratabilecek mi?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#İnşaat kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum