Yatırım yapmaya başla!

Süper Zengin ve Ünlülerin 10 Garip Alışkanlığı

Süper Zengin ve Ünlülerin 10 Garip Alışkanlığı

Çok paraya sahip olmak çoğu zaman ne istersen yapmak için güçlü olmak demektir. Zengin olmak; kıyafet satın alma, istediğiniz evde yaşama, çocuklarını harika bir okula gönderme, aynı zamanda gerektiğinde aileniz ve arkadaşlarınıza yardımcı olma vs. anlamına gelir. Fakat bazı insanlar garip hobileri ya da farklı yaşam alışkanlıkları olacak kadar zengindir. Bu garip alışkanlıklar gerçekten inanılmaz ve oldukça saçma olabiliyor. Neden bu garip alışkanlıklar anlaşılmasa da dikkat çekmeyi gerçekten başarıyorlar?

Belki de varlıklı ünlüler ve birinci sınıf iş adamları daha fazla dikkat çekmek için bu alışkanlıkları geliştirmiştir. Bir milyoner olmak bazen durağan bir hayat getirebilir, hayal etmek zor olsa da onların sıra dışı alışkanlıkları can sıkıntısından da kaynaklanıyor olabilir. Onlar belki de sanatsal süreçlerini korumak ve yenilikçi kalabilmek için kendilerini birkaç tuhaf şey yapmak zorunda hissediyor. Nedeni ne olursa olsun, bu alışkanlıklardan bazıları gerçekten manşetlere taşınacak kadar şaşırtıcı.

İşte karşınızda süper zengin ve ünlülerin 10 garip alışkanlığı:

10 Teri Hatcher – Kırmızı Şarap Banyosu

Teri Hatcher - Kırmızı Şarap BanyosuUmutsuz Ev Kadınları’ndaki rolüyle bilinen Teri Hatcher, mükemmel bir güzelliğe sahip. Onun en büyük alışkanlığı kırmızı şarap ile banyo yapmak. Güzelliğini ise bu alışkanlığına borçlu olduğunu söylüyor. Teri Hatcher, kırmızı şarabın içerisindeki antioksidanların cildini yumuşak tuttuğunu iddia ediyor.

Bu davranış, kesinlikle garip bir alışkanlık olsa da kesinlikle ünlülerde gördüğümüz en tuhaf şey değil!

9 Jonathan Franzen – Gözleri Bağlı Çalışmak

Jonathan Franzen – Gözleri Bağlı ÇalışmakÜnlü yazar Jonathan Franzen, başyapıtlarını yaratırken yoğunlaşmak için gözlerini bağlıyor. Guardian gazetesine göre, Franzen yıllarca ilham gelecek umuduyla kulaklıklar ile ofisinde oturdu. Ama yine de beklediği ilham gelmedi. Daha sonra Jonathan Franzen, Time Dergisi’nin kapağında yer almayı başardığı romanı Freedom’u kaleme aldı. Başarıyı da fazlasıyla yakaladı. Başkan Obama bile tatilde bu kitabı okurken görüldü. Belki gözlerinin bağlı olması gerçekten yardımcı oldu, bilinmez.

8 Jessica Simpson – Nikotin Sakızı Çiğniyor

Jessica Simpson - Nikotin Sakızı ÇiğniyorJessica Simpson, bir moda tasarımcısı olmadan, çantalar ile ayakkabılar tasarlamadan önce kazançlı bir müzik kariyerine sahiptir. Onun da çılgın bir alışkanlığı var. Çoğu insan sigara alışkanlığını bırakabilmek için nikotin sakızı çiğner. Jessica Simpson da onlardan biri, düzenli olarak nikotin sakızı çiğniyor. Jessica, belki bu alışkanlığını gevşemek ve rahatlamak için devam ettiriyordur.

7 Simon Cowell – Her Gün Ağaca Tırmanıyor

Simon Cowell – Her Gün Ağaca TırmanıyorAmerican kötü adamı ve başarılı TV yarışmalarının aranan sunucusu olarak bilinen Simon Cowell, çocukluğunu hatırlamak için garip bir durumu her gün gerçekleştiriyor. Simon Cowell sadece tekrar bir çocuk gibi hissetmek için her gün bir ağaca tırmanıyor. Time Dergisi tarafından hem 2004 hem de 2010 yıllarında Dünyadaki En Etkili 100 Kişi arasına girmiştir.

6 Demi Moore – Sülük Banyosu

Demi Moore - Sülük BanyosuDemi Moore dinlenmek için kendine garip bir yöntem seçmiş. Aktris kanını emmesi, vücudundan yabancı maddeleri ve toksinleri uzaklaştırması için sülükleri kullanıyor. Aktris, yönetmen, model ve söz yazarı olan Moore, 1980’lerin filmi Choices ile ünlendi ve hala Ghost filmindeki rolüyle iyi bilinir.

5 Sandra Bullock – Yüzüne Basur Kremi Sürüyor

Sandra Bullock – Yüzüne Basur Kremi SürüyorSandra Bullock 40 yaşına rağmen taze cildi ile göze çarpar. O şişlik ve kızarıklıktan kurtulmak için yüzüne hemoroid kremi sürdüğünü itiraf ediyor. Düşünüldüğünde, krem şişmeyi azaltmak için tasarlandığından, mantıklı görünebilir. Blind Side oyuncusu Sandra, her zaman kırmızı halı üzerinde çarpıcı görünüyor. Sandra Bullock da Güzel Dedektif filmlerdeki rolleriyle tanınıyor.

4 Cameron Diaz – Kapıları Dirsekleri İle Açıyor

Cameron Diaz - Kapıları Dirsekleri İle AçıyorCameron Diaz, takıntılı olma hastalığından muzdarip. Büyük olasılıkla kapıyı normal bir şekilde açarsa ellerinin mikrop alacağından korkuyor. Yani, o kapıları dirsekleri ile açar. Şimdi Benji Madden ile evli olan Diaz, öncelikle Charlie’nin Melekleri filmindeki rolleriyle tanınıyor.

3 Bill Gates – Atık Su İçmek

Bill Gates - Atık Su İçmekŞaka değil gerçek, Bill Gates atık su içiyor. Microsoft’un kurucusu olan Gates, tuvaletten doğrudan su içmiyor. Temiz su olmayan ülkeler için geliştirilen atık su dönüşümü projesine verdiği desteği göstermek için bunu yapıyor.

Bunu mümkün kılan ürüne Janicki Omniprocessor deniliyor. Cihaz mühendis Peter Janicki tarafından icat edilmiştir. Gates atık suyun tadının mükemmel olduğunu ve düzenli içme suyundan herhangi bir farkının olmadığını söylüyor.

2 Lady Gaga – Sıradışı Alışkanlıklar

Lady Gaga – Sıradışı AlışkanlıklarLady Gaga’ın kırmızı halı kıyafetlerine bakarsanız, klasik giyimle fazla alakası olmayan giyim alışkanlıkları olduğunu görürsünüz. Hatta Lady, kırmızı halı üzerinde gerçek etten yapılan bir elbise bile giydi.

1 Angelina Jolie – Böcek Yiyor

Angelina Jolie - Böcek YiyorJolie ve Pitt cırcır böcekleri de dahil olmak üzere birçok böcek türünü afiyetle yiyor. Angelina Jolie’nin Louis Vuitton için Kamboçya çekimleri sırasında, çocuklarını böcekleri atıştırma için teşvik ettiğini itiraf etti. Asya’daki bir tur sırasında da Angelina Jolie cırcır yemeye başladı. Şaşkın gözlere ise “oldukça normal” yanıtını verdi. Patates cipsine yakın tadı olduğunu söylüyor! Açıkçası, iş gıdaya geldiğinde Jolie’in oldukça fazla iştahı vardır ve çocuklarına da aynı şeyi öğretiyor.

Şaşırdınız değil mi? Gerçekten de artık alıştığımız anormal davranışlar, onlarda oldukça farklı duruyor. Belki de onlara burumu yakıştıramamamızdan kaynaklanıyor, ne dersiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Kimdir kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum