Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Uma Thurman Netflix’in Gerilim Dizisi Chambers ile İzleyici Karşısına GeliyorUma Thurman Netflix’in Gerilim Dizisi Chambers ile İzleyici Karşısına Geliyor

Netflix son dönemde yapımcılığını üstlendiği pek çok yapım ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Son olarak Hollywood’un yıldızı Kill Bill, Pulp Fiction gibi unutulmaz filmler ile hafızalarda yer etmiş Uma Thurman, bu sefer Netflix yapımı korku dizisi ile izleyenlerin karşısına geçmeye hazırlanıyor. Korku dizisi Chambers’tan ilk fragman geldi.

Gerilim temalı dizide Netflix’in bugüne kadar ortaya çıkardığı pek çok yapım gibi doğa üstü olaylara yer veriliyor. Dizinin başrollerinde Uma Thurman’a Tony Goldwyn, Sivan Alyra Rose ve Lilli Kay gibi isimler eşlik ediyor. Organ nakli geçiren genç kızın annesini canlandıran Thurman’ın yaşadığı kötü olayları konu edinen dizi, izleyiciyi korkutmaya hazırlanıyor.

Netflix’in yeni korku dizisi 10 bölümdne oluşacak ve 26 Nisan’dan itibaren izleyicilere sunulacak. Chambers eğer izleyiciden olumlu not alırsa devam sezonlarının da büyük ihtimal geleceğini söyleyebiliriz.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur