Yatırım yapmaya başla!

Ulysse Nardin InnoVision 2 Saatçilik Sektörünü Farklı Bir Boyuta Taşıyor!

1846 yılından bu yana saatçilik dünyasına kazandırmış olduğu yeniliklerle, İsviçre'nin ve dünyanın önde gelen markalarından biri olan Ulysse Nardin, SIHH 2017 etkinliğinde de fark yaratmayı başardı. Ulysse Nardin, yenilikçi tasarım anlayışıyla meydana getirdiği yeni InnoVision 2 modeliyle saat meraklılarında hayranlık uyandırdı. Ulysse Nardin InnoVision 2 saatinin detaylı incelemesi sizlerle;
Ulysse Nardin InnoVision 2 Saatçilik Sektörünü Farklı Bir Boyuta Taşıyor!

Ulysse Nardin, yaklaşık 170 yıllık deneyimi ile gelişen teknolojiyi harmanlayarak, oldukça etkileyici saat modellerini sektöre kazandırdı. InnoVision 2 adını verdiği yenilikçi saatiyle de kalitesini gözler önüne serdi. Christophe Claret Maestro gibi başyapıtların da yer aldığı SIHH 2017’de dünyaya tanıtılan bu yeni Ulysse Nardin eseri, bünyesinde barındırmış olduğu akıl almaz özelliklerle saat meraklılarını kendisine hayran bıraktı. Markanın Freak Collection adındaki saat serisinin etkileyici bir üyesi olarak karşımıza gelen Ulysse Nardin InnoVision 2, 2007 yılında piyasaya sürülen ilk versiyonuna göre çok daha göz alıcı bir saat modeli haline geldi.

Birkaç ay önce tanıtmış olduğu Ulysse Nardin Classic Sonata adındaki sanat eseriyle saatçilik dünyasına damgasını vuran bu ünlü marka, neredeyse her yıl yeni bir mühendislik harikasını bizlerle buluşturuyor. Genellikle sıra dışı modellere imzasını atan Ulysse Nardin, 10 yıl önce tanıtmış olduğu InnoVision saatleriyle takdir toplamayı başarmıştı. Şimdi ise yenilenen Innovision modeliyle 2017 yılında da fazlasıyla adından söz ettirecek gibi görünüyor. Pahalı materyallerle ve yenilikçi teknik özelliklerle donatılan Ulysse Nardin InnoVision 2 saatinin hayranlık uyandıran yapısına birlikte bir göz atalım.

Yenilikçi Maşa ve Kurma Sistemi

Yenilikçi Maşa ve Kurma Sistemi2001 yılında piyasaya sürülen ilk Freak modelinde Dual Direct maşa sistemi bulunuyordu. Yeni modeliyle birlikte yepyeni bir maşa sistemi ortaya çıkardı. Çift sabit güç maşa sistemiyle (Dual Constant) donatılan Ulysse Nardin InnoVision 2 modelinin tamamı silikondan oluşmaktadır. Ve büyük zemberekten dişli takımına etkili bir şekilde güç aktarımı yapabilmesine izin verecek şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda büyük zemberekteki kurulum boyunca, mekanizmanın doğruluğunu arttırabilmek için kuvvetin kalıcı olmasını sağlayan niteliklerle donatılmıştır.

Dayanıklı Materyalleri Bünyesinde Barındırıyor

Dayanıklı Materyalleri Bünyesinde BarındırıyorSilikon parçalar genellikle tek parça olurlar ve birden fazla parçadan üretilmezler. Yine de özel bir yüksek ısı ile yapıştırma prosedürü kullanılarak meydana getirilen Ulysse Nardin InnoVision 2 saatinde, iki veya daha fazla silikon parçasından yararlanılmış. Ayrıca altın kitle elemanlarının ve stabilize mikro çark kanatlarının bulunduğu silisyum denge çarkı vardır. Ulysse Nardin’in bu etkileyici saatinde kullanılan silikon bazlı yeniliği adeta gözler önüne seriyor.

Markanın kullanmış olduğu silikon denge çarkı, Ulysse Nardin InnoVision 2 saatinin gerçek bir mühendislik harikası olduğunu kanıtlıyor. Bu özelliklerin dışında, Freak koleksiyonunda bugüne kadar otomatik kurmalı bir saat yer almamıştı. Markanın “Grinder” adını vermiş olduğu bu sistemde; mekanizmayı kurmak için hassas bir mandal sistemi ile eşleştirilmiş bir salınan ağırlık kolu kullanılmıştı.

DÜNYANIN EN PAHALI ULYSSE NARDIN SAATLERİ İÇİN TIKLAYIN.

Geleceğe Ait Tasarımıyla Etkileyici Bir Ulysse Nardin Modeli

Geleceğe Ait Tasarımıyla Etkileyici Bir Ulysse Nardin ModeliLazer litografi (LIGA) tekniği kullanılarak kesilmiş, 24 ayar som altın dişli çarkıyla daha iyi ve daha etkili kuvvet aktarımı sağlayan bu Ulysse Nardin saati, şok önleyici cam köprüsüyle sağlamlığını gözler önüne seriyor. Köprülere entegre edilmiş Super LumiNova dolu kanallar, Ulysse Nardin InnoVision 2 modelinin oldukça havalı görünebilmesini sağlıyor. Bu özelliklerin yanı sıra camdan yapılmış üç boyutlu gösterge kollarıyla da dikkat çeken bu Ulysse Nardin harikasının fiyatı henüz bilinmiyor.

Ulysse Nardin yepyeni bir başyapıtla 2017 yılına “merhaba” diyor. Benzersiz donanımıyla ağzımızı açık bırakan bu gösterişli Ulysse Nardin saati, İsviçre Saat Endüstrisini yeniden canlandıracak gibi görünüyor. Özellikle de yenilikçi yapısıyla dikkat çeken Ulysse Nardin InnoVision 2 modeline sizler de sahip olmak istemez miydiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Moda kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum