Yatırım yapmaya başla!

UFO’dan İlham Alan Yüzen Ev: “Unfentigied Floating Object”

UFO’dan İlham Alan Yüzen Ev: “Unfentigied Floating Object”

İnsanoğlu varoluşundan bu yana dünyanın dışında yaşamın olup olmadığını araştırdı durdu. Böylesi büyük bir okyanusun içinde yalnız olmamız neredeyse imkansıza yakın bir sonuç. Elbette ki dış dünyalarda da farklı yaşam formları olacaktır. 1950’li yıllarda bu durum başta ABD olmak üzere dünya çapında daha da artış gösterdi ve bu varlıkların bizleri ziyaret ettiklerine inanıldı. Hatta bazıları bu canlıların ya da “uzaylıların” geldiklerinin kanıtı olarak fotoğraflar çekti, videolar kaydetti.

Uzaylıların bizleri ziyaret ettiklerinde kullandıklarına inandıkları araçlara UFO (Unidentified Flying Object) yani “Tanımlanamayan Uçan Nesne” adı verildi. Elbette ki bu nesneler şimdiye kadar çekilmiş en yüksek bütçeli Hollywood filmleri gibi yapımların da vazgeçilmez objeleri oldu. Daha sonrasında ise birçok eşya ve hatta yiyecek için ilham alınan bir nesne olan UFO, şimdi ise muhteşem bir yüzen eve ilham veriyor. Unfentigied Floating Object (Tanımlanamayan Yüzen Nesne) adı verilen bu kusursuz ev, şu an proje aşamasında olsa da satışa sunulmaya çoktan başlandı. Şimdi dilerseniz; bu harika ötesi evin farklı tasarımına, olanaklarına ve fiyatlarına birlikte daha yakından göz atalım.

İşte karşınızda UFO’dan ilham alan yüzen ev Unfentigied Floating Object!

Okaynuslar Üzerinde Gezinen UFO’nun Etkileyici Tasarımı

Okaynuslar Üzerinde Gezinen UFO'nun Etkileyici TasarımıTarih öncesi ve antik çağlarda da karşımıza çıkan bu şekil, şimdi ise olağanüstü bir eve ilham kaynağı oluyor. Fiberglastan yapılmış iki yarım kubbeli kabuktan oluşan bir küreye benzeyen ve ilginç tasarımıyla dikkat çeken evler arasında yer almaya aday olan bu farklı tasarım ürünü yapı, birçok lüks olanağı da beraberinde getiriyor. İlk katında bir mutfak, oturma odası ve bir de yemek odası barındıran bu tuhaf ev; alt katında ise banyo ve yatak odalarını bulundururken, deniz altındaki yaşamın da muhteşem güzelliklerini sunuyor.

Jet Capsule Sular Üzerinde Nasıl Yüzecek?

Jet Capsule Sular Üzerinde Nasıl Yüzecek?Elektrikle şarj olan hidrojen motoruyla hareket edebilecek olan bu UFO şeklindeki yüzen eve verilen bir başka isim olan Jet Capsule, yapının suyun üzerinde hareket edebileceğini tanımlıyor. Bu yüzen ev, çatısında bulunan güneş enerjisi panellerinde üretilen enerjinin depolandığı batarya ile bağlantılı, Torqeedo Deep Blue 1800 elektrikli motoru ile yavaş bir şekilde dünyayı dolanabilecek. En az yüzen villa konsepti Seascape kadar etkileyici bir tasarım ürünü olan bu güzellik, sahiplerine kusursuz bir yaşam sunmaya hazırlanıyor.

Denizlerde UFO Keyfi Yaşamanın Değeri Ne Kadar?

Denizlerde UFO Keyfi Yaşamanın Değeri Ne Kadar?Jet Capsule ya da Unfentigied Floating Object adı verilen bu yapı, ayrıca on-board bir su jeneratörüne de sahip. Bu jeneratör yağmur ve deniz suyunu çekerek evin yüzeyindeki bahçeye ve içerisine su ve elektrik üretiyor. UFO benzeri bu yüzen ev hakkındaki en güzel şey ise değerinin sadece 200 bin dolar olması. Yaklaşık olarak 570 bin Türk lirasına bu büyüleyici yapıya sahip olabilir ve rüya gibi bir yaşama yelken açabilirsiniz.

1962 yılında üretilen Jetgiller çizgi filmi bizlerin de çocukluğunun vazgeçilmez animasyon filmlerindendi. Geleceği günümüze getiren bu çizgi filmde kullanılan araçlardan ilham alınarak tasarlanan yüzen ev, Jet Capsule gibi muhteşem imkanlarıyla sahiplerine inanılmaz anlar yaşatacak gibi görünüyor. Peki, denizler üzerindeki bu yüzen evde deniz canlılarıyla birlikte yaşamak ister miydiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Gayrimenkul kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum