Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

UFC ile Crypto.com Arasında Sponsorluk Anlaşması Yapıldı

Anlaşma 10 yıl için 175 milyon dolar bedelle yapıldı.
UFC ile Crypto.com Arasında Sponsorluk Anlaşması Yapıldı
Son Güncelleme: 
Yorum

Küresel dövüş organizasyonu UFC, kripto para borsası Crypto.com ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Yapılan anlaşmanın detayları açıklanmamakla beraber sponsorluğun 10 yıldan fazla süreceği kaydedildi.

Borsa sponsorluk için 10 yıl içerisinde 175 milyon dolar ödeme gerçekleştirecek. Anlaşmanın bir parçası olarak, Crypto.com’un markası, sporcular tarafından müsabaka sırasında giyilen dövüş kiti eşyalarının yanı sıra eğitim personeli tarafından giyilen kıyafetlerde görünecek.

Kripto Camiası Spor Endüstrisine Giriyor

Kripto Camiası Spor Endüstrisine Giriyor

Ayrıca Crypto.com, UFC’nin “Kripto Para Birimi Platformu Ortağı” olarak bilinen yeni başlatılan sponsorluk kategorisinin haklarını da satın aldı.

Crypto.com kurucu ortağı ve CEO’su Kris Marszalek, UFC anlaşmasını tarihi bir adım olarak nitelendirdi ve bunun spor endüstrisinin kripto paralara geçişini hızlandırmasına yardımcı olacağını belirtti.

Daha önce UFC’den hisse satın alan yetenek ajansı Endeavour’un CEO’su Ari Emanuel, anlaşmanın UFC ile uzun bir birlikteliğin yeni bir başlangıç olduğunu söyledi. Kripto para camiasının sponsorluk adımları 2021 yılında aktif bir şekilde devam ediyor.

NBA takımlarından Portlan Trail Blazers, StormX ile bir sponsorluk anlaşması imzalamıştı. FTX borsası da bir diğer NBA takımı San Antonio Spurs ile anlaşma yaptığını duyurmuştu.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%