Yatırım yapmaya başla!

Uçağın Kanatları Üzerinde Görülmemiş Uçuş DeneyimiUçak ile seyahat ettiğinizde muhakkak keyif dolu anlar yaşarsınız. Metrelerce yüksekten izlediğiniz manzaralar yaşadığınız seyahat deneyimini eğlenceli hale getirmektedir. Uçak seyahati sizlere özgür olduğunuzu doyasıya hissettiren bir deneyim olacaktır.

Bir adam var ki bu deneyime apayrı bir boyut kazandırıyor. Uçağın kanadı üzerine kendisini bağlayarak yaşadığı bu deneyimde adrenalin dolu anlar yaşayabiliyor. Videoda uçağın kanatları üzerinde görülmemiş uçuş deneyimi ile adeta büyüleneceksiniz.

İzlediğiniz video Subaru sponsorluğunda hazırlanmış ve çekimlerden de anlaşılacağı üzere oldukça emek harcandığı belli oluyor. Böylesine bir uçuş deneyimini izleyenlere bu şekilde aktarmak kolay olmasa gerek.

Görüntülerde 2 kişilik uçak ile gökyüzüne doğru yükseliyorlar. Görülmemiş deneyim için yapılan bu uçuşta, birisinin uçağın kanatlarının üzerine çıktığı görülüyor. Bu anın uçak havadayken yapılması oldukça denge isteyen bir durum. O derece ivmelenmiş uçağın üzerinde o şekilde hareket edilmesi hiç kolay olmamaktadır.

Uçağın kanatlarının üzerine çıkan kişi, belinden bir ip ile kendisini uçağa bağlayarak güvenliğini sağlıyor. Sonrasında ise keyif dolu anları yaşamaya başlıyor. Uçağın kanadı üzerine kendisini sabitleyen kişinin yaşadığı anlardan fazlasıyla keyif aldığı görülüyor. Elindeki kamerası ile yaşadığı anı aktaran kişi olukça mutlu görünüyor.

Uçağın yaptığı akrobatik hareketler ile kanatlara kendisini bağlamış kişinin adeta kendisinden geçtiğini görebilirsiniz. Böylesine bir deneyim sayesinde kendinizi bir kuş gibi özgür hissedebilirsiniz. Bu adrenalin dolu aktivite için fazlasıyla cesur ve yükseklik ile ilgili tüm korkularınızdan arınmış olmanız gerekiyor. Aksi takdirde orada yaşadığınız bu keyifli deneyim sizin için bir eziyete dönüşebilir.

Uçağın kendi ekseninde ters olarak döndüğü anı, adrenalinin tavan yaptığı nokta olarak değerlendirebiliriz. Görüntülerden de anlaşılacağı üzere bir insan bundan daha ne kadar özgür olabilir diye insan sormadan edemiyor. Uçağın üzerindeki kişi son olarak kendisini gökyüzünün boşluğuna bırakıyor ve paraşütü ile yeryüzüne iniyor. Bu deneyimi insanın hayatı boyunda unutamayacağı ve çok sık gerçekleştiremeyeceği bir aktivite olarak özetleyebiliriz. Kim bilir belki ileride, bu cesarete sahip pek çok kişi, bu deneyimi doyasıya yaşayacak imkana sahip olur.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum