Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Ubisoft, Tezos’un Blockchain Ekosistemine Katılıyor

Dünyanın önde gelen oyun geliştiricisi blockchain ağına giriyor.
Ubisoft, Tezos’un Blockchain Ekosistemine Katılıyor

Son dönemde kripto paraların değer kazanması ile beraber kurumsal şirketlerin bu sektöre olan ilgisi artmaya başladı. Assasns’s Creed serisinin ve pek çok oyunun geliştiricisi olan Ubisoft, Tezos ağında doğrulama düğümü olarak görev alacak.

Açıklamada Tezos destekli laboratuvarlar ile ortaklık yapılacağı kaydedildi. Ubisoft, Stratejik İnovasyon Laboratuvarı aracılığıyla ağdaki işlem bloklarını doğrulayan ve ekleyen onaylayıcı düğümler grubuna katılacak. İşlemlerin doğrulanmasından kazanan ödüller, Tezos cüzdanlarında yer alacak.

Ubisoft ve Tezos iş birliği
Kaynak: Twitter

Yapılan iş birliğine dair açıklamalarda bulunan Ubisoft blockchain girişim direktörü Nicolas Pouard, blockchain’in hem oyunculara hem de geliştiricilere yeni olanaklar getirme potansiyeline sahip olduğuna inanıyor. Pouard yeni işbirliği sayesinde sayesinde çevre dostu yaklaşımlar ile uyumlu bir ekosistemle inovasyona sahip olmak istediklerini ekledi.

Tezos blockchain uzmanı Nomadic Labs Başkanı Michel Mauny ise, Tezos’un dünyanın en aktif ekosistemlerden biri olduğunu Ubisoft ile yaptıkları ortaklık ile bir kez daha kanıtladıklarını söyledi.

Ubisoft, Tezos’tan önce de blockchain projelerine yönelik somut adımlar atmıştı. Şirket 2020 Ocak’ta UOS ağında bir block üreticisi haline gelmişt. Tezos (XTZ) son verilere göre 5.51 dolar seviyesinden işlem görüyor. CoinMarketCap verilerine göre kripto paranın piyasa değeri 4.2 milyar doları geçmiş durumda. XTZ’nin listelendiği borsalar arasında Binance, Huobi, OKEX ve FTX yer alıyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum