Paylaşım
in G+

Ubisoft Serinin Yeni Oyunu Far Cry New Dawn’ı Duyurdu!

 

FPS oyun tutkunlarının en beğendiği yapımlardan biri olan Far Cry serisinin yeni oyunu New Dawn, oyunun geliştiricisi Ubisoft tarafından duyuruldu. Oyun beraberinde oynanış videosu ile geldi. Far Cry serisinin Ubisoft’un en çok satan yapımlardan birisi olduğunu söyleyebiliriz. Şirket bu durumun farkındaki seriye yeni oyunlar eklemeye devam ediyor.

Serinin önceki oyunlarında Himayalar, Amerikan kasabası ve ıssız ada gibi atmosferleri işleyen Far Cry New Dawn,  kıyamet teması üzerine kurulmuş. Oyundan gelen detaylarda iki farklı gruba yer verileceği görülüyor. Ubisoft’un yeni tanıttığı oyunda ayrıca Fallout esintileri ile karşılaşmak mümkün. Bir önceki oyun olan Far Cry 5’ten 17 yıl sonrasına yolculuk edeceğimiz oyunda, yeni bir toplum yaratmamız isteniyor.

Fragmandan da görüleceği üzere aksiyon dolu atmosfere hazır olmamız gerekiyor. Serinin yeni oyunu Far Cry New Dawn, 15 Şubat 2019’da oyun tutkunlarının beğenisine sunulacak. Oyuna şimdiden sahip olmak isteyenler için Steam’deki ön sipariş bedeli ise 229 TL. Ubisoft’un yeni oyununu buradan ön sipariş ile satın alabilirsiniz.

Paratic Piyasalar

Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur