Yatırım yapmaya başla!

Oyun Devi Ubisoft Kendi Çevrimiçi Mağazası Üzerinde Çalışıyor

Sektörün önde gelen geliştiricilerinden Ubisoft, bir anlığına kendi mağazasının görselini paylaştı. Yapılan sızıntı, şirketin kendi mağazasını geliştirmek üzere çalıştığını ortaya koydu.
Oyun Devi Ubisoft Kendi Çevrimiçi Mağazası Üzerinde Çalışıyor

Dünyanın önde gelen oyun geliştiricileri arasında Ubisoft’u gösterebiliriz. ABD merkezli oyun geliştiricisinin EA ile ortak olduğu da biliniyor. Oyun dünyasında yer etmiş Assasins’s Creed, For Honor, Far Cry ve Watch Dogs olmak üzere pek çok yapımın üzerinde Ubisoft’un imzası vardır. Bilindiği üzere son dönemde pek çok geliştirici kendi mağazasını ve abonelik sistemini geliştiriyor.

Valve’ın sahibi olduğu Steam, Epic Games’in kendi mağazası ve EA’nın Origin platformları milyonlarca kullanıcıya ulaşıyor. İlginçtir Ubisoft gibi dev bir geliştirici bugüne kadar kendi mağazasını geliştirmedi. Ancak şirket tarafından yanlışlıkla yapılan sızıntı, oyun geliştiricisinin yeni hazırlıklar içerisinde olduğunu gösteriyor.

Diğer taraftan şirkete yakın kaynaklar tarafından yapılan haberlere göre önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan E3 2019’da Ubisoft’un yeni bir oyun tanıtabilir. Roller Champions adı verilen oyunun düzenlenecek etkinlikte tanıtabileceği belirtildi.

Ubisoft’tan Yeni Mağaza Geliyor

Ubisoft’tan Yeni Mağaza Geliyor

Oyun pazarında büyük yere sahip olan Fransa merkezli Ubisoft’un web sitesinde ortaya çıkan bir detay, şirketin yeni bir hazırlık içerisinde olduğunu gösteriyor. Eğer şirket yol haritasında herhangi bir değişiklik yapmaz ise önümüzdeki günlerde Ubisoft’un çevrimiçi mağazasını tanıttığını görebiliriz. Bir kullanıcı Ubisoft’un web sayfası üzerinde karşılaştığı bir detayda Ubisoft Pass Premium sekmesini farketti.

Ancak kısa süre içerisinde internet siteden söz konusu sekme kaldırıldı. Adından da anlaşılacağı üzere geliştirilen mağaza ücretli olarak hizmet verecek. Servisin içerisinde ne gibi hizmetlerin yer aldığı ise bugün itibariyle bilinmiyor. Bunu ancak Ubisoft’un yapacağı resmi tanıtımda görme şansı bulacağız.

Ancak yüksek ihtimal EA’nın Origin benzeri bir servisin tanıtılacağını söyleyebiliriz. Servisin premium adına sahip olması, kullanıcılara birbirinden farklı hizmetlerin verileceği anlamına gelebilir. Ubisoft su sızdırmıyor ancak 11 Haziran’da düzenlenecek olan E3 2019’da yeni servisinin tanıtımını gerçekleştirebilir. Bununla beraber etkinlikte bir de oyunun tanıtılması bekleniyor.

Ubisoft’un Yeni Oyun Duyurması Bekleniyor

Ubisoft’un Yeni Oyun Duyurması Bekleniyor

Önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan E3 2019 etkinliğinde, Ubisoft’un Roller Champions oyununu tanıtması bekleniyor. Şirketten bu konuda herhangi bir duyuru yapılmış değil. Ancak Twitter’da bu yönde bir duyuru gerçekleşeceğine dair epey söylenti mevcut. Oyunun içeriğine değinecek olursak, paten ve top oyunlarından oluştuğu tahmin ediliyor.

Diğer taraftan bir başka söylentiye göre yine E3 2019’da Watch Dogs 3’ün de duyurulması yüksek ihtimal. Her yıl yeni oyunlar duyurmasına alıştığımız Ubisoft’un, önümüzdeki günlerde düzenlenecek etkinlikte ne gibi sürprizler ile geleceği merak konusu.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Hobi - Eğlence kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum