Yatırım yapmaya başla!

Uber Güvenlik için İngiltere’de 24 Saat Açık Danışma Hattı Hizmeti Verecek!

Londra’da yasaklanan Uber, 24 saat hizmet verecek danışma hattı açacağını duyurdu. Bu yeniliğin arkasındaki nedense şirketin yetkililerle arasını düzeltmek istemesi!
Uber Güvenlik için İngiltere’de 24 Saat Açık Danışma Hattı Hizmeti Verecek!

Geçtiğimiz aylarda güvenliği ihlal ettiği gerekçesiyle Londra’da yasaklanan Uber, gelişmelere bakılacak olursa şehri terk etmek istemiyor. Zira Londra lisansı iptal edilen Uber, yetkililerle arasını düzeltebilmek için yeni girişimlerde bulunuyor.

Öte yandan; ABD merkezli uluslararası ulaşım şebekesi şirketi Uber’in Londra’da hizmet vermeye devam etmesini isteyen binlerce kişi var. Hatta lisansı iptal edildiği zamanlarda insanlar kararı sert tepkilerle eleştirmiş, tahmini 3.5 milyon insanın kullandığı hizmetteki yasağın kaldırılması için kampanyalar düzenlenmişti.

Lisans iptal kararını temyize götüren Uber, durumu düzeltebilmek için elinden geleni yapacağını duyurmuştu.

Uber Londra Lisans İptal Kararını Değiştirmek için UğraşıyorUber CEO’su Dara Khosrowshahi de bunun için gereken değişiklikleri yapacaklarını ve şehir yetkilileriyle iş birliği içinde olacaklarını belirtmişti. Bu noktada İngiltere Uber yetkilisinin yaptığı yeni açıklama, şirketin söz verdiği doğrultuda ilerlediğini gösterdi.

Nitekim Tom Elvidge; stratejileriini değiştireceklerini ve ilerleyen dönemlerde iyileşmek için daha çok çalışacaklarını belirtti.

Tom Elvidge Konuyla İlgili Açıklama YaptıMüşterilere sürücüler hakkında daha çok bilgi verileceğini söyleyen Elvidge, Uber’de güvenlik sorunu yaşanmaması için polisle birlikte çalışılacağını da dile getirdi. Tüm bunlara ek olarak; Uber İngiltere’de hem sürücüler hem de müşteriler için 24 saat açık danışma hizmeti verecek.

Ve bu hizmet sayesinde Uber kullanıcıları doğrudan şirketin avukatlarına bağlanıp, bilgi alabilecek.

Uber İngiltere'de 24 Saat Açık Danışma Hizmeti VerecekGereken durumlarda ise hemen polise bilgi verilecek. Böylelikle muhtemel tehlikelere ya da olumsuzluklara karşı daha sıkı önlem alınacak. Uber’in açıklamalarına karşılık veren bir Transport for London sözcüsü de güvenlik önceliğimiz diyerek bu konu üzerine geliştirme yapan tüm hareketler memnuniyetle karşılayacaklarını belirtti.

Ayrıca şirket halihazırda sürücülerine 10 saat çalıştıktan sonra az 6 saat boyunca çalışmama sınırı getirdi. Uzun lafın kısası; şirket İngiltere’de kendini kabul ettirebilmek için epey sağlam hazırlık yapıyor gibi görünüyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sektörel kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum