Yatırım yapmaya başla!

Twitter Sağlık Uzmanlarının Hesaplarının Onaylanmasını Kolaylaştırıyor

Twitter’dan yapılan açıklamaya göre sağlık uzmanlarının hesap onaylama istekleri daha kolay bir şekilde kabul edilecek.
Twitter Sağlık Uzmanlarının Hesaplarının Onaylanmasını Kolaylaştırıyor

Popüler mikro blog sitesi Twitter, kullanıcılara daha iyi hizmet sunmak adına yeni özellikler geliştiriyor ve kararlar alıyor. Son dönemde hızla yaygınlaşan Corona virüsü nedeniyle sosyal medya uygulamaları aracılığı ile büyük bir bilgi akışı sağlanıyor.

Bu akışın en çok sağlandığı platformlardan başında ise Twitter geliyor. Salgına dair platformda çok sayıda asılsız bilgi dolaşıyor. Uzmanlar resmi kurum ve kişiler tarafından yapılan açıklamaların takip edilmesini öneriyor. Bu kapsamda Twitter’dan doğruluğu artıracak bir hamle geldi.

Şirket almış olduğu yeni karar ile hesap onaylama işlemlerinde değişikliğe gidecek. Twitter’da çok sayıda hesap tarafından konuyla ilgili paylaşımlar yapılıyor. Ancak onaylanmış olan hesapların doğruluk açısından çok daha güvenilir olduğu söylenebilir. Sosyal medya devinin almış olduğu karar ile kısa zaman içerisinde onaylanmış hesap sayısının artması bekleniyor.

Sağlık Uzmanlarına Twitter’dan Onay

Sağlık Uzmanlarına Twitter’dan Onay

Twitter’ın hesap onaylama politikası ağırlıklı olarak sağlık uzmanları üzerinde yoğunlaşıyor. Şirket bu hesaplara dair onaylama isteklerini kabul etmeye başlayacağını duyurdu. Bu noktada onay sürecinin kolaylaşacağı belirtilirken, Corona virüsüne dair asılsız haberler ile mücadelede önemli bir adım atılacağı ifade ediliyor. Sosyal medya devi kullanıcıların doğru bilgiye onaylanmış hesaplar üzerinden ulaşmasını istiyor.

Sağlık uzmanlarının ve kuruluşlarının mail adresi ile beraber onaylama işlemleri gerçekleştiriliyor. Şirketin harekete geçtiği ve bugüne kadar çok sayıda ilgili hesabı da onayladığı gelen bilgiler arasında. Şirketin almış olduğu bu karar ile kullanıcılardan gelen taleplerin de artması bekleniyor. Sosyal medya devi geçtiğimiz günlerde Corona virüsüne karşı aldığı önlemleri katılaştırma kararı almıştı.

Corona virüsü dünya genelinde her geçen gün daha fazla can alıyor. Son rakamlara göre hayatını kaybeden insan sayısı 11.500’ü geçmiş durumda. Virüsten dolayı enfelte olan insan sayısı ise 280 bin rakamına yaklaştı. Twitter’ın ise bu taleplere çok daha fazla geri döneceği belirtiliyor. Sosyal medya devinin bu hamlesi doğru bilginin daha etkin bir şekilde yayılmasına zemin hazırlayacaktır.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum