Yatırım yapmaya başla!

Twitter’da Artık Paylaşımları İstenen Zamanda Yayınlamak Mümkün

Sosyal medya sitesi Twitter’ın web uygulamasına paylaşımları zamanlama özelliği geldi.
Twitter’da Artık Paylaşımları İstenen Zamanda Yayınlamak Mümkün

Dünyanın önde gelen sosyal medya platformlarından biri olan Twitter, her gün milyonlarca kullanıcısının paylaşımlarına ev sahipliği yapıyor. Mikro blog sitesinde toplumun hemen her kesiminden insanlara rastlamak mümkün olmakta. Şirket kullanıcılara sunduğu deneyimi artırmak adına sürekli yeni özellikler geliştirmeye devam ediyor. Uygulama üzerinde pek çok farklı özellik mevcut.

Bu özelliklerden bazıları ise doğrudan Twitter’da olmamakla beraber üçüncü parti uygulamalar aracılığı ile kullanılabiliyor. Söz konusu özelliklerden birisi ise tweet zamanlama olmakta. Tweetdeck üzerinden kullanıcılar uzun zamandır paylaşımlarını zamanlayabilyor. Ancak Twitter’ın kendi uygulamasında böyle bir özellik mevcut değildi.

Geçtiğimiz günlerde şirket söz konusu özelliği bazı kullanıcılarla sınırlı olmak üzere aktif hale getirmişti. Aradan geçen süre içerisinde bu özellik herkes tarafından kullanılabilir duruma geldi.

Paylaşım Zamanlama Özelliği Geldi

Paylaşım Zamanlama Özelliği Geldi

Sosyal medya devi uzun zamandır beklenen paylaşım zamanlama özelliğini web uygulaması üzerinden tüm kullanıcılara sundu. Artık kullanıcılar bu özelliği kullanırken herhangi bir üçüncü parti uygulamaya ihtiyaç duymayacak. Geliştirilen özellik ile planlama yapmanın yanı sıra kullanıcılar taslak olarak paylaşımlarını hazırlayabilecek.

Özelliği kullanmak için paylaşım penceresinde bulunan ‘Planlanmış Tweet’ butonu üzerinden zaman ve tarih seçeneklerini belirlemek yeterli olacak. Zamanlama özelliğinin Twitter’ın kendi uygulaması üzerinden kullanılabilir olması güvenlik anlamında oldukça yararlı.

Özellikle yüksek takipçiye sahip olan kurumsal hesaplar ve haber kaynakları için zamanlama aracının oldukça yararlı olduğunu söyleyebiliriz. Sosyal medya devi zamanlama özelliğinin nasıl kullanılacağını ise bir video ile anlattı. Videoyu yapılan paylaşımdan izleyebilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum